Titulinis Žemės ūkio technika Skutikai Prikabinami diskiniai skutikliai AXR-H | 4,0 - 6,0 m

AXR-H
skutikai

Diskų išdėstymas diskiniame skutiklyje yra ypatingas tuo jog pirmoje diskų eilėje karpytą diską, kuris susmulkina paliktas augalines liekanas, iš paskos seka antroje eilėje esantis lygaus profilio diskas, kuris tolygiai pjauna dirvos paviršių. Toks įdirbimo būdas labai efektyvus ir išbandytas, kuriuo galima smulkinti net aukštas ar besiveliančias kaip pvz.: pluoštinių kanapių liekanas.
Transportinė važiuoklė leidžia greitai apsisukti galulaukėse, o esantis transportinis užraktas leidžia saugiai transportuoti padargą į kitą lauką.
Galinėje padargo dalyje esantis T-ring volas sutrupina žemės grumstus ir sutankina dirvą, neleidžiant išgaruoti drėgmei ir sudaiginti piktžoles. Yra galimybė papildomai sukomplektuoti dvigubą T-ring volą ir/ar pneumatinę smulkių sėklų išsėjimo sėjamąją. 

Savybės

Darbinis plotis nuo 4,00 iki 6,00 m. AXR-H sudaro sunkusis trapecinis rėmas ir diskų sekcijos, montuojamos pražangia X forma, bei galinis tankinimo volas. AXR-H prikabinimui prie traktoriaus specialiai suprojektuotas III kategorijos prikabinimo balkis. Prikabinimo sija gali pasisukti iki 90⁰ kampu, todėl galima daryti net staigius posūkius, o jeigu ant traktoriaus sumontuoti dvigubi ratai, prikabinimo rėmą galima prailginti.

Sulankstymas ir išlankstymas - hidraulinis. Kai diskinis skutiklis sulankstomas transportavimui įsijungia automatinis hidraulinis užraktas, užtikrinantis saugų transportavimą.

Visų keturių diskinio skutiklio sekcijų darbinis kampas yra reguliuojamas sraigtiniais varžtais arba hidrauliniais cilindrais valdomais iš traktoriaus kabinos. Sunkiųjų diskinių skutiklių guoliai turi dvigubą abiejų pusių apsaugą. Riebokšlis yra padarytas labirinto principu, kuriame dulkės ir nešvarumai nusėda nepasiekę guolio. Taip prailginamas tepamų guolių tarnavimo laikas. Kiekvienas diskas turi atskirus plieninius valytuvus, kurie reguliuojami centralizuotai.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Sunkus - bet kokiomis sąlygomis dirba puikiai.
  • Našus - didelis darbinis plotis.
  • Manevringas - 90o pasisukantis prikabinimo sija.
  • Kompaktiškas -  transportinė važiuoklė tarp diskų sekcijų ir tankinimo volo.
  • Patogus - visos funkcijos reguliuojamos iš traktoriaus kabinos.
  • Ekonomiškas - 660 cm skersmens diskai ilgaamžiai eksploatacijai. 
  • Efektyvus - puikus augalinių liekanų ir dirvos maišymas, bei didelis darbinis gylis.
  • Saugus - transportinis užraktas ir fiksuojamas važiuoklės aukštis. 
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

AXR-H modeliai 400 500 600
Darbinis plotis, m 4.0 5.0 6.0
Diskų skaičius, vnt. 36 44 52
Diskų matmenys, mm 660 x 6 660 x 6 660 x 6
Transportinis plotis, m 3.0 3.0 3.0
Rekomenduojama galia nuo, AG 150 200 250
Darbinio gylio reguliavimas Hidraulinis
Bazinis svoris, kg 4560 5050 5750

Kita gamintojo technika

MiniMax, PowerRoll, MegaRoll volai
Šie volai gaminami 4,5-24,30 m pločio ir gali būti naudojami įvairiems darbams.
Pakabinami diskiniai skutikliai MAXIDISC LIFT | 3,0 - 4,0 m
Šis skutikas geriausiai tinka skutant javų, rapsų, kukurūzų ar kitų augalų ražieną, įdirbant suartą dirvą ir ruošiant ją sėjai.
Pakabinamas noraginis skutikas TRIMAX | 3,0 - 4,1 m
Tai sunkieji ražienų skutikliai, kurie skirti ražienų ir žolės skutimui, augalinių liekanų maišymui, srutų ir mėšlo įterpimui, bei puikiam sėklos guolio paruošimui netgi suartoje dirvoje.

Gamintojas

Danijos kompanija Dal-Bo nuo 1950 metų specializuojasi žemės dirbimo technikos gamyboje. Per šešis dešimtmečius įgyta patirtis išgarsino Dal-Bo vardą visoje Europoje. Jie išrado tankinimo volus ir vis dar yra pirmaujanti kompanija žemės dirbimo technikos mašinų gamyboje. Šiandieną Dal-Bo gaminamos technikos asortimentą sudaro: tankinimo volai, diskiniai skutikliai, sunkieji  lėkštiniai bei noraginiai skutikliai, ganyklų ir pievų volai, įvairių tipų kultivatoriai, smulkinimo volai, giluminiai purentuvai ir daug įvairių papildomų priedų.

dal-bo.com
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt