Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF technologijos

Massey Ferguson
technologijos

Automatinė variavimo sistema
Planuojant investicijas į ūkį, ypač į javų kombainus arba traktorius verta pagalvoti apie tikslaus ūkininkavimo sistemas. MF siūlo savo klientams Auto-Guide 3000 automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas.
 
Padargų valdymo sistema
AgControlTM - tai tikslaus ūkininkavimo sprendimas skirtas sekciniam padargų valdymui su ISOBUS. Tokiu būdu nėra švaistoma sėkla, trąšos ar chemikalai, kadangi visas plotas yra tiksliai skaičiuojamas, kad būtų padengtas tolygiai, o kur Jūsų darbo operacija kartojasi, traktorius automatiškai atjungia arba uždaro padargo sekcijas. Ypač aktualu galulaukėse, kuriose dėl per didelių trąšų normų javai dažnai išgula. Arba kai sėjate brangią cukrinių runkelių ar rapsų sėklas, tinkamai uždarinėjant sėjos eilutes sutaupote nereikalingų išlaidų. Speciali Section Control sistema sukurta operatoriams, kad būtų galima labai greitai pakeisti padargų darbinius pločius, tręšimo ar sėjos normas, sekcijų plotį.
Massey Ferguson traktoriai yra geriausiai ir lengviausiais susiejami su padargais, naudojančiais ISOBUS valdymą. Bet kuri sėjamoji, srutovežis, savikrovė priekaba, trąšų barstytuvas ar kitas padargas, vieno mygtuko paspaudimu yra sujungiamas su traktoriumi, o visas padargo funkcijų valdymas ir pats padargas – atvaizduojami traktoriaus valdymo kompiuteryje Datatronic. Tokiu būdu įsigyjant naują žemės ūkio mašiną galite sutaupyti, nes nebereikia kartu pirkti kompiuterio, tik ISOBUS kabelį.
 
AgControlTM padargų valdymo sistema gali būti labai efektyviai panaudojama valdyti purkštuvų ar trąšų barstytuvų sekcijas. Kuo brangesnės trąšos ir aplinkosauginiai reikalavimai, tuo labiau verta investuoti į padargus galinčius Jums daug sutaupyti. AgControlTM sistema valdoma per traktoriaus Datatronic kompiuterį, o padargas prie traktoriaus prijungiamas ISOBUS kabeliu.
 
MF javų kombainuose dažniausiai naudojami FUSETM sprendimai yra  AgCommandTM – telemetrinė monitoringo sistema, bei Auto-GuideTM automatinis vairavimas. AgCommandTM sistema leidžia nuotoliniu būdu sekti, kur šiuo metu yra Jūsų savaeigė technika, kad galėtumėte įvertinti kaip kokybiškai sureguliuotas javų kombainas ir ar efektyviai išnaudojamas traktorius ar teleskopinis krautuvas. Kad technika būtų išnaudojama efektyviausiai, labai svarbu, kiek laiko lauke ji dirba ir kiek stovi. Sėdėdami ūkio ofise, nuotoliniu būdu Jūs galite sekti dirbančias ūkio mašinas. AgCommandTM praverčia, net kai galvojate apie planinius serviso darbus. Visos mašinos aprūpintos AgCommandTM leidžia vienu metu patikrinti koks yra kiekvienos mašinos variklio išdirbis, kad laiku galėtumėte užsakyti serviso paslaugas, technikos aptarnavimui. Auto-GuideTM automatinio vairavimo sistema užtikina mažiausią kombaino pjaunamosios persidengimą, todėl greičiau prikuliamas bunkeris, mažiau suspaudžiama dirva ir efektyviau atliekama javapjūtė. Skirtingi vairavimo tikslumai, nuo nemokamo signalo iki RTK 2,5 cm užtirkina pasirinkimo laisvę ir reikliausiems ūkiams.  
 
Jūsų ūkio ofisas, ir jame esantis kompiuteris yra didžiausia Jūsų ūkio duomenų sistema. Išnaudojus ją tinkamai, didėja ūkio produktyvumas ir mažėja nereikalingos sąnaudos. Ypač svarbų vaidmenį šiame duomenų kaupime ir apdorojime vaidina TaskDocTM sistema. Sukaupta informacija yra labai vertinga, nes kuo ji tikslesnė, tuo lengviau priimti teisingus sprendimus, kuriuos taikote kasdien savo ūkiuose. Nuo senovės laikų mūsų protėviai užsirašinėdavo ir sekdavo gamtos pokyčius. Šiandieniniame pasaulyje, Jūs galite turėti visų duomenų kaupimą, nenaudodami nei rašiklio, nei kompiuterio klaviatūros, nes visą darbą už jus atlieka traktoriuose arba kombainuose sumontuota TaskDocTM. Specialūs siųstuvai įmontuoti į traktorius ar kombainus automatiškai persiunčia visus per dieną atliktų darbų rezultatus į Jūsų ofiso kompiuterį.
 
Savo ūkyje naudodami Massey Ferguson traktorius ir kombainus su AgCommandTM sistema Jūs palengvinate ne tik savo, bet ir Jūsų techniką prižiūrinčios įmonės serviso darbą. Serviso inžinierius gali nuotoliniu būdu patikrinti ar Jūsų kombainas tinkamai sureguliuotas, kad galėtumėte pasiekti didžiausią našumą. Lygiai taip pat jis gali patikrinti ar Jūsų traktorius yra tinkamai eksploatuojamas, gerai sureguliuotas. Tokiu būdu greita pagalba, kad ir telefonu, leidžia Jums padidinti dienos produktyvumą, sumažinti sąnaudas ir serviso tarnybai planuotis reikalingus aptarnavimus.
 
Šiandieninės FUSETM technologijos leidžia stebėti Jūsų ūkio darbus ir procesus iš bet kurios vietos. Ofiso kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje namuose ar išmaniajame telefone laukuose – visur Jūs pasiekiate savo žemės ūkio mašinas ir operatorių darbo kokybę. Tokiu būdu, tikrai lengvai galite atlikti nuolatinį monitoringą, geriausias prižiūrėti vykstančius darbus ir procesus, bei sumažinti veiklos sąnaudas.
 

Savybės

„FUSE-Technologies“ tai visuma inžinerijos ir technologijų padedančių koordinuoti, optimizuoti ir valdyti visą ūkio darbų ciklą. Kuo didesnis ūkis, tuo daugiau jame dirbančių žemės ūkio mašinų ir įrenginių. Visi procesai gali vykti sklandžiai, kai yra užtikinta tvarka ir darbų eiliškumas. Kiekvienam darbui tinkamai atlikti reikalinga tinkama mašina. Massey Ferguson siūlo plačią savaeigės ir prikabinamos technikos gamą, kurioje naudojamos technologijos, net tik padedančios susieti savaeiges žemės ūkio mašinas su padargais, bet ir ūkio valdytojui, agronomui, inžinieriui stebėti ir prižiūrėti procesų atlikimą. Trys svarbiausi FUSETM technologijų aspektai: 1) nuolatinis monitoringas, 2) geriausias procesų koordinavimas, 3) veiklos sąnaudų mažinimas.
 

AgControlTM tiksliojo ūkininkavimo sistema
 

Naujoji Massey Ferguson tiksliojo ūkininkavimo sistema suteikianti pažangiausią ir tiksliausią sekcijų bei dozavimo valdymą. Visiškai automatinis sekcijų valdymas per ISOBUS magistralę prijungtiems padargams suteikia galimybę atidaryti ar uždaryti sekcijas sėjant, tręšiant ar purškiant laukus tose vietose, kur atsiranda perdengimai, taip taupant medžiagas bei dirvai suteikiant tinkamą medžiagos kiekį. Naudojant šią sistemą netaisyklingos formos laukų pakraščiai nebus nei perdengiami du ar daugiau kartų, nei išvis nepadengiami, taip sudirbant lauką maksimaliai optimaliai. Kadangi ši sistema dirba GPS signalo pagalba Jums nebereikės paleidinėti sėjamosios, trąšu barstytuvo ar purkštuvo, nes sistema tai padarys automatiškai, tokiu būdu, Jums tereikės stebėti padargo darbą.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

Kintamos normos kontrolė (VRC)

 
Pasitelkus informaciją surinkta naudojant TaskDocTM informacinę sistemą ar atlikus lauko derlingumo tyrimus, kintamos normos kontrolė (VRC) automatiškai koreguoja reikalingą trąšų ar cheminių medžiagų kiekį priklausomai nuo dirvos ar augalų poreikio. VRC sistemai veikiant yra naudojamas GPS signalas ir derlingumo žemėlapio informacija, automatiškai parenkama norma, reikalinga tam dirvos plotui įsisavinti. Tokiu būdu, Jūs pasiekiate geriausią derlių mažiausiomis sąnaudomis.


AgCommandTM telemetrinė sistema


Dideliems ūkiams, bendrovėms, rangovams ir visiems, kas nori bet kuriuo metu stebėti savo savaeigę Massey Ferguson  techniką, specialus pasiūlymas – AgCommand telemetrinė sistema. Namų kompiuteryje, planšetėje ar telefone leidžia stebėti savo Massey Ferguson javų kombainą, jo judėjimo trajektoriją ir buvimo vietą, kūlimo parametrų nustatymą, kuro sąnaudas ir iki 30 kitų parametrų, realiu laiku. Siekiantiems užtikrinti sąžiningą savo darbuotojų darbą ir tiksliai planuotis laukų apdirbimo seką, verta pagalvoti apie AgCommand telemetrinės sistemos naudojimą ir traktoriuose. Tokiu būdų ūkio valdymas ir darbų atlikimas yra kur kas efektyvesnis, sutaupoma ir degalų, ir laiko sąnaudų be reikalo nevažinėjant iš lauko į lauką, o visus procesus sekant iš namų. AgCommand gali būti ir prevencinė, ir gedimus nustatyti padedanti priemonė, o, taip pat, servisas gali nuotoliniu būdu patarti kaip geriausia sureguliuoti kombainą kuliamame lauke, jeigu mato kokiais nustatymais yra dirbama. AgCommand populiarėja ne tik Europoje, bet ir Amerikoje, Australijoje, kai ūkiai stambėja, auga. Tokiu atveju patys ūkių savininkai nebedirba laukuose, o iš namų ar kelyje gali lengvai prižiūrėti savo Massey Ferguson techniką.
 

TaskdocTM infromacinė sistema

 
Informacija - svarbiausias įrankis versle. Naudojant TaskdocTM sistemą, visa svarbiausia informacija aiškiai kataloguojama ir lengvai kaupiama traktoriaus terminalo atmintyje, o vėliau nesunkiai perkeliama į kompiuterį, kur galima analizuoti ir priimti atitinkamus sprendimus. Šios sistemos pagalba Jūs galite stebėti kiekvieno savo lauko dirbimo laiką, degalų sąnaudas, sunaudotas trąšas, sėklą ar purkštuvo išpurškiamą skysčio kiekį, remiantis GPS navigacijos ir ISOBUS signalo rodmenimis.

Gamintojas

Massey Ferguson traktorių gamykla Bovė, Prancūzija

Per pastaruosius penkerius metus atliktų 300 mln. eurų investicijų į „Massey Ferguson“ traktorių gamyklą Bovėje tikslas buvo tik vienas: užtikrinti, kad „Massey Ferguson“ traktoriai atitiktų kokybės, patikimumo ir našumo standartus, kad jų savininkams ir naudotojams nereikėtų dėl jų jaudintis. Nuo pat gamyklos atidarymo 1960 m. Bovėje buvo pagaminta daugiau nei 900 000 traktorių, o jos produktus naudoja ūkininkai daugiau nei 140 šalių.

2 500 Bovėje dirbančių darbuotojų, įskaitant 350 kvalifikuotų inžinierių, ypatingai didžiuojasi savo kuriamais ir gaminamais produktais – per dieną gamykloje labai kruopščiai pagaminama 90 traktorių. Šį dėmesį kokybei papildo „Massey Ferguson“ lyderės reputacija, jau daugiau nei 50 metų kuriant ir siūlant inovatyvius ir originalius sprendimus, teikiančius akivaizdžią ir pamatuojamą naudą, kaip, pavyzdžiui, mūsų išrasta kurą taupanti selektyvioji katalizinė redukcija (SCR), mūsų pirmą kartą pateikta rinkai 2008 m. Tai leidžia mums kurti traktorius, kurie yra našesni, efektyvesni ir pelningesni.

Nuolatiniai tyrimai ir plėtra, kuriant geresnius traktorius jų naudotojams, yra viena iš priežasčių, kodėl „Massey Ferguson“ susilaukė daugiau nepriklausomų apdovanojimų už inovacijas nei bet kuris kitas gamintojas. Ūkininkų poreikiams vis didėjant, mokslinių tyrimų bei inovacijų diegimo svarba gamykloje lieka didesnė nei bet kada. Pramonė pripažino šią strategiją ir kompanija gavo nešališkų apdovanojimų už naujoves daugiau nei bet kuris kitas gamintojas.

masseyferguson.com