Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 3700 | 75-105 AG

Massey Ferguson
MF 3700

Variklis
MF 3700 serijos traktoriuose montuojami 3,4 litro 4 cilindrų varikliai išvystantys nuo 75 iki 105 AG priklausomai nuo modelio. Didelis sukimo momentas užtikrina stabilų darbą tiek su dirvos dirbimo mašinomis, tiek dirbant su GTV ir hidraulinėmis funkcijomis turinčiais uogų ar vaisių kombainais. Kompaktiška ir protinga variklio konstrukcija užtikrina mažas kuro sąnaudas ir variklio efektyvumą.

 
Kabina
MF 3700 serija yra viena universaliausių traktorių serijų rinkoje. Daugiau nei 300 skirtingų bazinių modelių leidžia Jums patenkinti reikliausius poreikius. Tad prie šio universalumo prisideda ir operatoriaus darbo aplinka. Ypač žemoms vietoms pritaikyti traktoriai gali turėti tik apsauginį lanką, o dirbant erdvesnėse patalpose ar laukuose galima įsigyti modelius su kompaktiškomis, bet erdviomis kabinomis. Kabinos įrangoje galimi visi priedai, kaip ir didžiųjų MF traktorių kabinose. Tai ir kondicionieriai, keleivio sėdynės, pneumatinė operatoriaus sėdynė, grotuvai, hidraulinės daugiafunkcinės svirtys ir kita.

 
Universalumas
MF 3700 serija buvo sukurta ne tik dirbti soduose ar vynuogynuose. Kaip ir standartiniai, taip ir šios serijos traktoriai gali būtų komplektuojami su frontaliniais krautuvais, priekinėmis 3-taškėmis pakabomis ir priekiniais GTV. Naudojant šiuos priedus Jūsų Massey Ferguson traktorius gali būti ir kompaktiškas savaeigis krautuvas, ir puikus fermos darbuotojas, ir aplinkos priežiūros specialistas.

 
Galinė pakaba
Šių laikų traktorius universalus tiek, kiek įmanoma prie jo prikabinti padargų. MF 3700 serijos traktoriai aprūpinti itin galingomis galinėmis hidraulinėmis 3-taškėmis pakabomis. Jų keliamoji galia nuo 2500 iki 3000 kg. Prie universalumo prisideda ir galios tiekimo velenas, kuris gali turėti 540, 540 E, 750, 1000 aps/min sūkius ir netgi turėti GTV sūkius priklausomus nuo važiavimo greičio. Hidraulinio siurblio našumas iki 100 l/min užtikrina ir visų padargų hidraulinių funkcijų sklandų veikimą.

 
Transmisijos
Transmisijos Jūsų poreikiams – 4  skirtingos transmisijos, kad galėtumėte pasirinkti geriausią, pagal planuojamus atlikti darbus. Visi MF 3700 modeliai gali turėti maksimalų transportinį iki 40 km/h greitį, todėl būsite užtikrinti, kad turite manevringą ir greitą traktorių.

 

Savybės

Massey Ferguson MF 3700 seriją galima apibūdinti 3 žodžiais: vikrus, galingas ir universalus. Šios serijos traktoriai pasižymi išskirtinai plačiu modelių pasirinkimu visiems žemės ūkyje, sodininkystėje, komunaliniame ūkyje, miškininkystėje, daržovių ūkiuose galimiems darbams atlikti. Tai 19 skirtingi modeliai turintis nuo 75 iki 105 AG. Galimybė rinktis modifikacijas su kabina arba be jos, keturi skirtingi transmisijų pasirinkimai, 4 arba 2 ratų pavara išplečia Jūsų pasirinkimo galimybes iki 304 skirtingų bazinių MF 3700 traktorių. Jeigu ieškote patikimo, taupaus, kompaktiško ir manevringo traktoriaus, MF 3700 serija kaip tik Jums.

Visuose šios serijos modeliuose naudojami 3,4 litro 4 cilindrų itin taupūs varikliai. Naudojant šį variklį, galima išgauti trumpesnę traktoriaus bazę, kas leidžia pagerinti traktoriaus manevringumą.

Transmisijos Jūsų poreikiams – 4 skirtingos transmisijos, kad galėtumėte pasirinkti geriausią, pagal planuojamus atlikti darbus. Visi MF 3700 modeliai gali turėti maksimalų transportinį iki 40 km/h greitį, todėl renkantis šios serijos traktorius, būsite užtikrinti, kad turite manevringą ir greitą traktorių.
 
 • Mechaninė transmisija SynchroShift 12×12 – tai sinchronizuota pavarų dėžė, turinti 12 pavarų pirmyn ir 12 atgal, su mechaniniu eigos reversu.
 • Esant didesniam pavarų poreikiui, specialaus važiavimo greičio parinkimui galima rinktis SynchroShift Hi-Lo 24×24 transmisiją – tai mechaninė pavarų dėžė su 12 pavarų pirmyn ir 12 pavarų atgal, bet kiekviena pavara turi mechaninį pagreitinimą – Hi ir Lo diapazonus. Tokia transmisija aktuali dirbant kalnuotose vietovėse, traukiant didelį pasipriešinimą sukuriančius padargus.
 • Pažangesnė 24×24 SpeedShift transmisija, kuri turi elektrohidraulinį Hi ir Lo diapazonų perjungimą, užtikrina komfortabilesnį darbą sudėtingomis sąlygomis.
 • 24×12 PowerShuttle transmisija tai pažangiausia šio segmento transmisija, ir dažniausiai renkasi MF 3700 traktoriuose. Tai 24 pavarų pirmyn ir 12 atgal pavarų dėžė, turinti elektrohidraulinį Hi ir Lo diapazonų perjungimą, ir taip pat, elektrohidraulinį eigos reversą

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt
VISOS MF 3700 VERSIJOS

Vynuogynų versija (V)

Ypač manevringa ir siauriems pravažiavimams skirta versija. Šių traktorių mažiausias plotis prasideda nuo 1.0 m, tad jis idealiai tinka darbui soduose, kur labai maži atstumai tarp vaismedžių ar krūmų.
 

Speciali versija (S)

Tai MF 3700 traktoriai, kurių mažiausias plotis prasideda nuo 1.3 m. Jie ypač tinkantys 2.0-2.50 m atstumu susodintuose soduose. Vairuotojui daugiau komforto suteikia erdvesnė kabina.
 

Fruit versija (F)

Ši versija apima 75‒105 AG galios traktorius, kurie gali būti plačiausiai panaudojami visų tipų ūkiuose. Pakankamai kompaktiškas 1.45‒1.90 m pločio MF 3700 gali būti naudojami darbui su pašarų dalytuvais, kai fermose yra siauri šėrimo takai.
 

Ground Effects versija (GE)

Išsiskiria kaip patys galingiausi, bet pačių mažiausių gabaritų traktoriai. Įsivaizduokite: 1.20 m pločio ir 1.20 m aukščio 75‒105 AG traktorių. Būtent tokie yra MF 3700 GE. Darbui tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse sukurtas Massey Ferguson, su ypač galinga galios tiekimo veleno pavara.

 

Wide Fruit versija (WF)

Itin plataus tarpvėžio ir žemo svorio centro, šie MF 3700 WF serijos traktoriai, sukurti darbuotis kalnuotose vietovėse, stačiuose šlaituose, taip leidžiant išnaudoti, net sunkiausiai prieinamus žemės plotus.
 

Techniniai duomenys

MODELIS MF 3707 V/S/F/GE/WF MF 3708 V/S/F/GE/WF MF 3709 V/S/F/GE/WF MF 3710 S/F/GE/WF
Nominali vardinė galia, kW/AG* 55/75 64/87 71/97 77/105
Maksimali galia, kW/AG** 56/76 66/90 73/99 77/105*
Maksimalus sukimo momentas, Nm 320 365 395 405

Galimos transmisijos
12x12, mechaninis reversas (30 km/val)
12x12 | 24x24 | 24x12 (40 km/val)
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 66 arba 93 (papildomai)
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 2500 arba 3000 (papildomai)
Priekinės pakabos keliamoji galia, kg 1650 (1250 GE versija)
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt. 4 gale, 2 ties traktoriaus viduriu
Traktoriaus bazė, mm 2148 (V;S), 2124 (F;WF), 2085 (GE)
Traktoriaus plotis, mm 1450
Didžiausias bendras ilgis, mm 3984
Didžiausias aukštis, mm 1950
Bazinis svoris, kg 2750-2975
Kuro bako talpa, l 74 arba 104 (papildomai)
Aptarnavimų intervalas, val. 600
*Prie 2300 aps./min.
**Prie 2000 aps./min.
 

MF 3700 Idealūs tokiems darbams kaip

 • Žolės pjovimui, vartymui, grėbimui;
 • Pašarų presavimui ir ritinių vyniojimui;
 • Darbui su frontaliniu krautuvu;
 • Darbui su pašarų dalytuvais;
 • Trąšų barstymui ar dirvos įdirbimui mažuose laukuose;
 • Golfo aikštynų priežiūrai;
 • Komunalinių darbų atlikimui;
 • Darbui žirgynuose;
 • Darbui stačiuose šlaituose ir ypač kalnuotose vietovėse;
 • Vaismedžių ir vaiskrūmių soduose;
 • Kelių priežiūrai ir kitiems pagalbiniams darbams;

APŽIŪRĖKITE TRAKTORIUS VIRTUALIAI
Katalogas (EN)

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

masseyferguson.com 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

Kita gamintojo technika

MF FL frontaliniai krautuvai
MF 1500 - 1700 |19.5-46 AG
Šie traktoriai naudojami ūkiuose kaip pagalbiniai traktoriai, arba kaip pagrindiniai traktoriai aplinkos priežiūrai.