Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 3S| 75-120 AG

Massey Ferguson
MF 3S

Savybės

Massey Ferguson MF 3S seriją galima apibūdinti 3 žo­džiais: vikrus, galingas ir universalus. Šios serijos trak­toriai pasižymi išskirtinai plačiu modelių pasirinkimu visiems žemės ūkyje, sodininkystėje, komunaliniame ūkyje, miškininkystėje, daržovių ūkiuose galimiems dar­bams atlikti. Tai 5 skirtingi modeliai turintis nuo 75 iki 115 AG. Galimybė rinktis modifikacijas su kabina arba be jos, dvi, visiems gerai žinomos Massey Ferguson kabi­nų komplektacijos, Essential ir Efficient, keturi skirtingi transmisijų pasirinkimai, išplečia Jūsų pasirinkimo gali­mybes iki 80 skirtingų bazinių MF 3S traktorių. Jeigu ieškote patikimo, taupaus, kompaktiško ir manevringo traktoriaus, MF 3S serija kaip tik Jums.

Visuose šios serijos modeliuose naudojami 3,6 litro (75AG modelis su 3,4l.) ke­turių cilindrų itin taupūs varikliai. Naudojant šį variklį, galima išgauti trumpesnę traktoriaus bazę, kas leidžia pagerinti traktoriaus manevringumą, taip pat, dėka Massey Ferguson emisijų patentuotos filtravimo siste­mos "All-in-one", pasiekiamas geriausias matomumas klasėje, užtikrinantis geriausias darbo sąlygas.

Transmisijos Jūsų poreikiams - 4 skirtingos transmi­sijos, kad galėtumėte pasirinkti geriausią, pagal pla­nuojamus atlikti darbus. Visi MF 3S modeliai gali turėti maksimalų transportinį iki 40 km/h greitį, todėl renkantis šios serijos traktorius, būsite užtikrinti, kad turite manevringą ir greitą traktorių.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt
VISOS MF 3700 VERSIJOS

Wide Fruit versija (WF)

Itin plataus tarpvėžio ir žemo svorio centro, šie MF 3S WF serijos traktoriai, sukurti darbuotis kalnuoto­se vietovėse, stačiuose šlaituose, taip leidžiant išnau­doti, net sunkiausiai prieinamus žemės plotus.

 

Ground Effects versija (GE)

Išsiskiria, kaip patys galingiausi, bet pačių mažiausių gabaritų traktoriai. Įsivaizduokite: 1.20 m pločio ir 1.20 m aukščio 75-115 AG traktorių. Būtent tokie yra MF 3S GE. Darbui tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse sukurtas Massey Ferguson, su ypač galinga galios tiekimo veleno pavara.

 

Fruit versija (FR)

Ši versija apima 75-115 AG galios traktorius, kurie gali būti pla­čiausiai panaudojami visų tipų ūkiuose. Pakankamai kompaktiš­kas 1.45-1.90 m pločio MF 3S gali būti naudojamas darbui su pašarų dalytuvais, kai fermose yra siauri šėrimo takai.

 

Special versija (SP)

Tai MF 3S traktoriai, kurių mažiausias plotis praside­da nuo 1.3 m. Jie ypač tinkantys 2.0-2.50 m atstumu susodintuose soduose. Vairuotojui daugiau komforto suteikia erdvesnė kabina.


 

Vineyard versija (VI)

Ypač manevringa ir siauriems pravažiavimams skirta versija. Šių traktorių mažiausias plotis prasideda nuo 1.0 m, tad jis idealiai tinka darbui soduose, kur labai maži atstumai tarp vaismedžių ar krūmų.

 

Techniniai duomenys

MODELIS MF 3S.75 VI/SP/FR/GE/WF/AL MF 3S.85 VI/SP/FR/GE/WF/AL MF 3S.95 VI/SP/FR/GE/WF/AL MF 3S.105 VI/SP/FR/GE/WF/AL MF 3S.115 VI/SP/FR/WF/GE
Nominali vardinė galia, kW/AG* 55/75 64/87 71/97 77/105 88/120
Maksimali galia, kW/AG** 56/76 66/90 73/99 77/105* 88/120
Maksimalus sukimo momentas, Nm 320 365 395 405 465

Galimos transmisijos
12x12, mechaninis reversas (30 km/val)  
12x12 | 24x24 | 24x12 (40 km/val)  
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 66 arba 93 (papildomai)  
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 2500 arba 3000 (papildomai)  
Priekinės pakabos keliamoji galia, kg 1650 (1250 GE versija)  
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt. 4 gale, 2 ties traktoriaus viduriu  
Traktoriaus bazė, mm 2148 (VI;SP), 2124 (FR;WF), 2085 (GE), 2156 (AL)  
Traktoriaus plotis, mm Nuo 1000 iki 2230 (pagal versiją)  
Didžiausias bendras ilgis, mm 3984  
Didžiausias aukštis, mm Nuo 1200 iki 3665 (pagal versiją)  
Bazinis svoris, kg 2750-2975  
Kuro bako talpa, l 74 arba 104 (papildomai)  
Aptarnavimų intervalas, val. 600  
*Prie 2300 aps./min.
**Prie 2000 aps./min.
 

Idealūs tokiems darbams kaip:

 • Žolės pjovimui, vartymui, grėbimui;
 • Pašarų presavimui ir ritinių vyniojimui;
 • Darbui su frontaliniu krautuvu;
 • Darbui su pašarų dalytuvais;
 • Trąšų barstymui;
 • Dirvos įdirbimui mažuose laukuose;
 • Golfo aikštynų priežiūrai;
 • Komunalinių darbų atlikimui;
 • Darbui žirgynuose;
 • Darbui stačiuose šlaituose;
 • Kelių priežiūrai;
 • Vaismedžių ir vaiskrūmių soduose;
 • Darbui ypač kalnuotose vietovėse;
 • Pagalbiniams darbams ir kt.;

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

Kita gamintojo technika

MF FL frontaliniai krautuvai
MF 1500 - 1700 |19.5-46 AG
Šie traktoriai naudojami ūkiuose kaip pagalbiniai traktoriai, arba kaip pagrindiniai traktoriai aplinkos priežiūrai.