Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 4700-5700-6700 | 75-130 AG

Massey Ferguson GLOBAL serija
MF 4700-5700-6700

AGCO Power varikliai
MF 4700 serijos traktoriuose montuojami AGCO Power 3 cilindrų varikliai. Šių variklių didelis darbinis tūris (3,3 l) ir ilgi stūmoklių švaistikliai užtikrina didelį sukimo momentą net ir prie mažų variklio apsukų stabilią traktoriaus trauką, tuo pačiu ir mažiausias kuro sąnaudas. MF 5700 ir MF 6700 serijos traktoriai aprūpinti AGCO Power 4 cilindrų varikliais. Viso 4 skirtingi modeliai, nuo 100 iki 130 AG. Kaip ir 3, taip ir šie 4 cilindrų varikliai yra su Tier 4 Final emisijas atitinkančia deginių neutralizavimo sistema DOC su SCR. MF patentuotas ALL-IN-ONE sprendimas leidžia visoms reakcijoms ir neutralizavimui įvykti kompaktiškame korpuse, todėl išmetimo vamzdžiai prie kabinos yra siauri, ypač gerinantys matomumą. Šie MF traktoriai neturi jokių kietųjų dalelių filtrų, EGR vožtuvų ar kitos, papildomų investicijų reikalaujančios, įrangos.

 
MF kabina
Specialiai kompaktiškųjų traktorių serijai sukurta Essential kabina turi 6 statramsčius – kaip ir didesnieji Massey Ferguson traktoriai. Dvi plačios kairės ir dešinės durys, kairės ir dešinės pusės atsidarantys kampiniai langai, platūs priekinis ir galinis stiklai – visa tai suteikia geriausią matomumą tiek aplink traktorių, tiek padargų kryptimi. Gausi kabinos standartinė įranga papildomai gali būti aprūpinta ir pneumatine operatoriaus sėdyne, ir keleivio sėdyne, ir stoglangiu krautuvui, ir elektroniniu galinės pakabos valdymu ir daugeliu kitų įprastų Massey Ferguson papildomos įrangos detalių.
 
Transmisija
Transmisija kuriant šiuos kompaktiškuosius traktorius buvo sukurta nuo tuščio popieriaus lapo. Seno tipo transmisijos, net ir jei buvo patikimos, dažniausiai turėjo netinkamą maksimalų greitį, netinkamą pavarų persidengimą ir didesnius galios nuostolius. Naujoji Dyna SynchroShift transmisija buvo sukurta su visais MF 5700 SL ar MF 6700 S ar net MF 7700 serijoms būdingais bruožais. Tai tokie sprendimai kaip elektrohidraulinis galinio tilto diferencialo, priekinio tilto diferencialo, priekinio tilto pavaros ir GTV įjungimas. Galinio ir priekinio tilto konstrukcija su planetinėmis pavaromis, hidraulinė šlapiadiskė sankaba, elektrohidraulinis reversas ir kiti elementai.

 
Hidraulinė 3-taškė pakaba

Kadangi nauja transmisija, tai nauja ir galinio tilto konstrukcija, kuri leidžia apkrauti galinę traktoriaus ašį didesniu svoriu. Tokiu būdu galinės 3-taškės pakabos keliamoji galia yra atitinkamai 3000 kg MF 4700 serijos modeliuose, 4300 kg MF 5700 ir 5300 kg MF 6700 serijos modeliuose. Galinga hidraulinę pakabą lengva išnaudoti kai turite tokią galingą 58 -100 l/min hidraulinę sistemą. Massey Ferguson kompaktiškieji traktoriai taip pat gali būti ir su 2000 ar 2800 kg keliamosios galios priekine hidrauline 3-taške pakaba.
 
Speciali kabinos konstrukcija
Viena dažniausių šių traktorių paskirčių ūkyje – darbas su frontaliniu krautuvu. Kadangi didžiąją darbo dalį reikia stebėti aukštyn-žemyn judantį krovinį, o standartinė kabinos konstrukcija tam nėra visiškai pritaikyta, tai Massey Ferguson inžinieriai sukūrė papildomą įrangą, kuri Jūsų darbui suteikia maksimalų komfortą. Platus priekinis stiklas pereinantis į platų stoglangį suteikia krovos darbams patogumą ir maksimalų saugumą. Tokiu būdu traktoriaus ir frontalinio krautuvo junginys tampa vienu našiu savaeigiu krautuvu.

 
Priekinis tiltas
Kaip ir viso traktoriaus, taip ir priekinio tilto konstrukcija ne tik naujai sukurta, bet ir atitinkanti šiuolaikinius kokybės ir saugumo standartus. Priekinio tilto diferencialas turi elektrohidrauliškai valdomą užraktą, todėl Jūs visada turėsite tikrai 4 varančių ratų traktorių. Galinės pavaros su planetiniais reduktoriais atsparios sunkiems krovos darbams. Integruotas hidrostatinis vairo cilindras užtikrina preciziškumą ir saugumą važiuojant ir 40 km/h greičiu. Didelis ratų posūkių kampas užtikrina, kad net ir ilgą bazę turintys MF 4700-6700 traktoriais gali apsisukti ypač mažose erdvėse.
 
MF frontaliniai krautuvai
Frontaliniai krautuvai kaip ir neatskiriama šių Massey Ferguson traktorių dalis. Tai lygiai toks pat svarbus elementas kaip ir transmisija, variklis ar kabina. Iš tikrųjų MF 4700-6700 traktoriai gali būti komplektuojami daugiau nei su 10 skirtingų krautuvų. Maksimalus kėlimo aukštis nuo 3,55 iki 4,20 m ir maksimali keliamoji galia aukščiausiame aukštyje nuo 1570 iki 2400 kg. Naujas ir frontalinių krautuvų dizainas: pagerintas matomumas bet kokioje krautuvo padėtyje, naujo tipo pagrindinis rėmas sudarytas iš dviejų „C“ profilių, greita užkabinimo/atkabinimo sistema ir kiti nauji bruožai les dirbti našiai ir užtikrintai.

 

Savybės

Didėjant kokybiškų, bet mažesnės galios traktorių poreikiui Massey Ferguson po 8 metus trukusių kūrimo, testavimo darbų ir bandymų, pagaliau pristato naująsias MF 4700, MF 5700 ir MF 6700 serijas. Tai vidutinio dydžio, kompaktiški ir labai manevringi, apimantys nuo 75 iki 130 AG traktoriai, kurie pasižymi ne tik tuo pačiu išskirtiniu Massey Ferguson dizainu, patikimumu, bet ir mažiausiomis kuro bei eksploatacinėmis sąnaudomis. Pilnam naujo modelio išbandymui neužtenka vien tik laboratorijos, daugiau nei 87000 valandų realiai atliktų darbų visame pasaulyje su MF 4700 - 6700 traktoriais jums užtikrina, kad renkatės geriausią!


PERŽIŪRĖKITE SPECIALIUS ŠIŲ TRAKTORIŲ PASIŪLYMAS

 

Kabina


MF 4700 serijos traktorių kabina – viena iš Jums labiausiai lankyti patinkančių vietų. Išskirtinis dizainas, 6 statramsčių kabina, su šoniniais ir galiniu atsidarančiais langais. Siauras variklio gaubtas ir išmetimo vamzdis sumontuotas prie kabinos ramsčio užtikrina geriausią klasėje aplinkos matomumą. Dešinėje sumontuotas pagrindinių įrenginių valdymo pultas aiškiai primena, kad viskas, ko reikia iškart po ranka, o mažiau naudojami prietaisai sumontuoti dešiniame statramstyje. Priešais Jus lengvai suprantama ir daug funkcijų turinti vairo konsolė. Joje įmontuotame ekrane be svarbiausių traktoriaus duomenų rodymo įmontuotas ir Performance monitorius, kuriame galite sekti variklio ir GTV sūkius, serviso intervalus, kuro sąnaudas, nuvažiuotą atstumą, įdirbtą plotą, alyvos temperatūra, traktoriaus valandas ir kitus svarbius duomenis.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt
Traktoriaus kabinos

Variklis


MF 4700 serija aprūpinta AGCO Power 3.3 litro 3 cilindrų varikliais, kurie užsirekomendavo geriausią kompaktiško traktoriaus variklio vardą, juos naudojant MF 5600 serijos traktoriuose. Kuo mažiau dylančių ir pasipriešinimą sukeliančių dalių, tuo mažiau sudeginama kuro, tad variklis atlikdamas bet kokį darbą yra efektyvesnis. Vientisas, plačiai atsidarantis variklio gaubtas padeda atliekant variklio aptarnavimą, radiatorių ir oro filtro patikrinimą.

MF 5700 ir MF 6700 serijos aprūpintos 4 cilindrų 4,4 l darbinio tūrio AGCO Power varikliais, kurie taip pat atitinka griežčiausius Tier 4 Final išmetimo emisijų reikalavimus. O Massey Ferguson patentuota „All-in-one“ technologija, leidžia turėti puikiausią matomumą, kaip ir be SCR sistemų esančiuose modeliuose. Kadangi SCR ir DOC sumontuoti viename bakelyje, jis puikiausiais telpa po kabina ir išmetimo vamzdis lieka toks pat siauras, kaip ir buvo.
Massey Ferguson

Transmisija


Naujoji Dyna Synchroshift transmisija – kaip tik tokia, kokios reikia atsisėdus prie MF 4700 vairo. Kadangi visas traktorius nuo pat priekinio tilto iki galinės ašies buvo sukurtas nuo nulio, tai ir transmisija sukurta būtent jam.
 
  • 12 pavarų pirmyn ir 12 pavarų atgal transmisija su mechaniniu reversu arba jau visiems puikiai žinoma Massey Ferguson Power Control svirtele prie vairo.
  • Net 7 pavaros iš 12 yra labai svarbiame lauko darbų greičio diapazone (4-12 km/h), tad sunkūs ar daugiau traukos galios reikalaujantys darbai bus atlikti esant mažiausiems variklio sūkiams ir didžiausiam sukimo momentui.
  • MF 4700, MF 5700 ir MF 6700 serijų traktorių maksimalus transportinis greitis 40 km/h.
  • Elektrohidraulinis galinio tilto diferencialo ir priekinio tilto pavaros įjungimas, leidžia tai atlikti komfortabiliai, bei saugiai, eliminuojant bet kokią galimą operatoriaus klaidą.
  • Galios tiekimo veleno paleidimas taip pat elektrohidraulinis, bet turintis 3 skirtingus paleidimo režimus, priklausomai nuo darbo, kurį reikia atlikti.

Dyna-4: Išskirtinė darbo kokybė laukuose, soduose ar ūkio bazės teritorijoje – 16 pavarų pirmyn bei 16 atgal ir visos gali būti jungiamos be sankabos. Tokiu būdu darbas laukuose, o ypač transportavimas tampa lengvai atliekama užduotimi. Ypač patogus darbas su frontaliniu krautuvu naudojant Comfort Control programą, kuri leidžia keisti reversavimo greitumą dirbant. Transmisija valdoma T lever svirtele dešinėje, Power Control svirtele prie vairo arba automatiniu būdu įjungus Autodrive funkciją.
 


Hidraulinė sistema


Iš viso trys atskiri alyvos siurbliai:  transmisijos, vairavimo ir hidraulinis – reiškia, kad bet kokia operacija bus atlikta greitai, taip kaip Jūs ir tikitės. Vien tik hidraulinio siurblio našumas galimas 58, 65 ar net 100 l/min. Galimos net 3 hidraulinių porų jungtys traktoriaus gale sudėtingiems padargams, o galinės 3-taškės pakabos keliamoji galia net iki 5200 kg. Tokiu būdu apverčiami plūgai, pakabinamos sėjamosios, kultivatoriai, skutikai ir kiti padargai be vargo bus keliami ir leidžiami galulaukėse. Dar kartą įrodyta Massey Ferguson galia ne tik variklyje, transmisijoje, bet ir hidraulinėje sistemoje. Galinės 3-taškės pakabos valdymas mechaniniu svertu, arba elektriniu mygtuku su unikalia ELC pakabos valdymo sistema.

Techniniai duomenys

MODELIS MF
4707
MF
4708
MF
4709
  MF
5708
MF
5709
MF
5710
MF
5711
MF
5710
MF
5711
MF
6712
MF 6713
Variklis 3 cl.
3,3 l
3 cl.
3,3 l
3 cl.
3,3 l
3 cl.
3,3 l
3 cl.
3,3 l
4 cl.
4,4 l
4 cl.
4,4 l
4 cl.
4,4 l
4 cl.
4,4 l
4 cl.
4,4 l
4 cl.
4,4 l
Variklio galia, kW/AG 55.9/75 62.5/85 70/95 62.5/85 70/95 74.5/100 80/110 74.5/100 80/110 88/120 95.5/130
Maksimalus sukimo momentas, Nm 312 347 355 347 355 410 417 410 417 502 540
Galimos transmisijos Dyna
Synchroshift
Dyna
Synchroshift
Dyna
Synchroshift
Dyna
4
Dyna
4
Dyna
4
Dyna
4
Dyna
Synchroshift
Dyna
Synchroshift
Dyna
Synchroshift
Dyna
Synchroshift
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 65 65 65 58/100 58/100 58/100 58/100 58/100 58/100 58/100 58/100
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 3000 3000 3000 4300 4300 4300 4300 4300 4300 5300 5300
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
Traktoriaus bazė, cm 225 225 225 232 232 243 243 243 243 250 250
Didžiausias bendras ilgis, cm 445 445 445 452 452 469 469 469 469 469 469
Didžiausias aukštis, cm 255 255 255 264 264 264 264 264 264 273 273
Bazinis svoris, kg 3870 3900 3900 4070 4070 4070 4070 4070 4070 4230 4230
Maksimalus bendras svoris, kg 7500 7500 7500 8000 8000 8000 8000 8000 8000 8500 8500
Kuro / AdBlue bako talpa, l 120 120 / 15 120 / 15 160/18 160/18 160/18 160/18 160/18 160/18 180 / 18  180 / 18

Svarbiausios savybės

Apibendrinant – tai geriausia ūkio investicija 70-130 AG kategorijoje.
Galingi ir ekonomiškiausi AGCO Power varikliai, sklandžiai veikianti Dyna Synchroshift ir Dyna-4 transmisijos, tvirta galinio tilto konstrukcija, galinga hidraulinė sistema, geriausias manevringumas, stabilumas ir didžiausias bazės ilgis klasėje, aukšto komforto lygio kabina ir ergonomiškas valdymas – tai Jūsų traktorius!


APŽIŪRĖKITE TRAKTORIUS VIRTUALIAI
Katalogas (EN)

Kita Massey Ferguson technika

MF FL frontaliniai krautuvai
MF TH teleskopiniai krautuvai 2500-4300 KG
Galia, patikimumas ir efektyvumas, neretai, tai gali būti pagrindinė mašina ūkio darbams dirbti.
MF 6700 S | 120-200 AG
Galingi bet ir itin manevringi traktoriai. Dėl savo universalumo šis traktorius labai vertinamas vidutiniuose ir dideliuose ūkiuose.

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

masseyferguson.com 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt