Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 7700 S | 140-280 AG

Massey Ferguson
MF 7700 S

Papildomi svoriai
MF traktoriai visada turi vieną geriausių galios ir svorio santykį. Bazinis traktorius dažniausiai turi 48/52 svorio pasiskirstymą ant ašių, o tai užtikrina stabilumą ir trauką, be papildomo svorio. Turint geriausią galios ir svorio santyki, atliekant transportavimo darbus galima vežti didesnį krovinį, nes bendra leistina masė daugiau sudaroma krovinio, o ne traktoriaus svorio. Kai reikalinga didesnė trauka lauko darbuose, visada galima padidinti traktoriaus svorį papildomais balastiniais svoriais. Priekyje montuojami sekciniai arba monolitiniai svoriai, gali būti pakeisti integruota priekine 3-taške pakaba, todėl svorio keitimas tampa greitai įveikiama užduotimi. Į tritaškę pakabą kabinami svoriai monolitiniai svoriai gali būti 600, 900, 1200, 1500, 1800 ir 2400 kg. Naudojant sunkius prikabinamus padargus tikslinga išnaudoti ir galinę traktoriaus ašį. Į galinius ratus galima dėti integruotus svorius po 250 ar 500 kg.
 
Priekinė pakaba
Integruota MF priekinė 3-taškė pakaba leidžia išnaudoti traktorių dar labiau. Priekinės pakabos keliamoji galia nuo 3,2 iki 4 t, priklausomai nuo modelio. Šienaujantiems didžiulius plotus, ar sėjantiems su sudėtinėmis sėjamosiomis, galima pasirinkti ir priekinį GTV.  EFFICIENT ir EXCLUSIVE versijose, priekinė 3-taškė pakaba ir priekinė hidraulinė pora turi savo atskirą valdymo vožtuvų bloką, todėl nebereikia išnaudoti galinių hidraulinių porų. Šitaip galima prie traktoriaus kabinti sudėtingus padargus, ir visada turėti didžiausią komfortą. Išgaubtas priekinė pakabos rėmas leidžia susukti traktoriaus priekinius ratus didžiausiu kampu, todėl užtikrintas geriausias manevringumas.
 
Priekinis amortizuojantis tiltas
Tai T formos pagrindinė tilto konstrukcija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir sumažina apkrovų poveikį. Pati amortizacijos sistema sudaryta iš 2 hidraulinių cilindrų ir vožtuvo su 3 hidroakumuliatoriais. Tokia konstrukcija yra ypač paslanki, nes kiekvienas hidraulinis cilindras atsakingas už kiekvienos pusės nepriklausomą rato pakabą. Konstrukcija yra labai tvirta ir nereikalaujanti priežiūros, nes konstrukcijoje mažai judančių dalių, o vietoje įvorių naudojami uždari guoliai. 2 šoniniai hidroakumuliatoriai atsakingi už kiekvieno rato nepriklausomą amortizavimą ir stabilų prispaudimą tiek transportuojant, tiek ant vagos krašto.
AGCO Power varikliai
MF 7700S serijoje naudojami AGCO Power varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 6,6 ir 7,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbo kompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai. Visa deginius apdorojanti sistema sumontuota už variklio, todėl neįtakoją variklio darbo ir temperatūros. SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatorius (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus.
TRANSMISIJOS
Dyna-4 labiausia tinkanti transmisija, kai siekiama 155-175 AG galios ir reikalinga ją kuo paprasčiau perduoti ratams. Tai 16 x 16 pavarų dėžė, veikianti tiek pusiau, tiek pilnai automatiniu režimais.
Dyna-6 pasirenkama visuose modeliuose nuo 169 iki 280 AG. Didesnis pavarų persidengimas suteikia net 12 pavarų, ypač tinkančių lauko darbams.
Visišką darbų ar transportavimo komfortą bei ekonomiją užtikrina bepakopė Dyna VT transmisija.
Kabinos
Essential
Tai specifikacija turinti visus svarbiausius MF elementus. Svarbiausi traktoriaus valdymo jungikliai įtaisyti šalia, Command Control Center valdymo pulte, dešinėje. Rečiau naudojami valdymo mygtukai integruoti statramstyje, kad neblaškytų dėmesio.
Efficient
Įranga, skirta padidinti darbo efektyvumą. Ypač patogus kasdieniniam darbui Command Control Armrest porankis su transmisijos, galinės pakabos, hidraulinių porų ir galulaukių sistemos valdymu. Svarbiausios ir dažnai atliekamos operacijos valdomos atliekant mažai rankos judesių, todėl operatorius nepervargsta. Pagal poreikius, Efficient pakete, galima pasirinkti visas hidraulines poras valdyti elektriniu būdu.
Exclusive
Didžiausias produktyvumas. Command Control Armrest valdymo porankis su universalia valdymo svirtimi Multipad. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic 4CCD, elektra valdomos hidraulinės poros, automatinė klimato kontrolės sistema - viskas Jūsų komfortui. Naujausia ISOBUS technologija leidžia lengvai susieti Jūsų traktorių su padargu, kad valdymą galėtumėte atlikti Jums įprastais Datatronic 4CCD kompiuteriu ir Multipad svirtimi.
Hidraulinė sistema
MF 7700S serija aprūpinta galinga hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Nenuostabu, juk būtent Massey Ferguson išradimas 3 taškų padargų pakaba, be kurios šiandien neišsiverstų nei vienas traktorių gamintojas. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas nuo 58 iki 190 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. Iki 4T priekinės ir iki 10 T galinės pakabos ir net iki 8 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.
Automatinė vairavimo sistema
FieldStar automatinė variavimo sistema (Novatel arba Trimble). Planuojant investicijas į ūkį, ypač į javų kombainus arba traktorius verta pagalvoti apie tikslaus ūkininkavimo sistemas. MF siūlo savo klientams FieldStar automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas. Su nemokamu signalu iki 15-25 cm, esant tikslumo poreikiui iki 10 cm, ir galiausiai reikliausiems klientams net 2,5 cm.
 

Savybės

MF 7700S serija sukurta atlikti visus įmanomus darbus žemės ūkyje ir tęsia Massey Ferguson pradėtą tendenciją kurti itin patikimus, paprastus, mažai priežiūros reikalaujančius traktorius, specialiai sukurtus ūkininkauti lengvai ir našiai. Mišrus, augalininkystės, gyvulininkystės ūkis ar rangos įmonė - visiems darbams MF 7700S serija, apimanti 8 modelius nuo 155 iki 280 AG galios traktorius. Trys skirtingos transmisijos: Dyna-4, Dyna-6 ir Dyna-VT leis išsirinkti tinkamiausią transmisiją pagal savo norus ir ūkio poreikius. Ne mažiau svarbu ir operatoriaus aplinka, ypač jeigu pats dirbate savo Massey Ferguson traktoriumi. Viena ilgiausių bazių, bet geriausią manevringumą turintys Massey Ferguson MF 7700S traktoriai dėl to yra mėgstamiausi ūkių savininkų, kur svarbu trumpos pagrąžos ir stabilus darbas su sunkiais pakabinamais padargais.
 

VARIKLIS ĮVEIKTI VISUS IŠBANDYMUS
 

MF 7700S serijoje naudojami AGCO Power varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 6,6 ir 7,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbokompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai visą laiką užpildomi tik šviežiu oru ir tiksliai įpurkštu kuro kiekiu. Tokiu būdu variklis visada pasiekia didžiausią reikalingą galingumą, nepatirdamas per didelių kuro sąnaudų. Deginių neutralizavimo sistemoje nėra nei kietųjų dalelių filtro, nei EGR vožtuvo, nei regeneracinės sistemos.  Visa deginius apdorojanti sistema sumontuota už variklio, todėl neįtakoją variklio darbo ir temperatūros. SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatorius (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus. SCR sistema turi šildomą AdBlue rezervuarą, todėl net ir šaltomis žiemos dienomis Jūs neturite jokių rūpesčių.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

TRANSMISIJOS JŪSŲ POREIKIAMS


Dyna-4 paprasta ir patogi automatinė transmisija su 16 pavarų pirmyn ir 16 pavarų atgal, užtikrina kokybišką darbą laukuose ir komfortabilų transportavimą. Sinchronizuota mechaninės transmisijos dalis tokia pat, kaip ir Dyna-6 transmisijos, tik skiriasi hidraulinių sankabų grupių skaičius. Dyna-4 transmisija užtikrina ir paprastą operatoriaus darbą, ir paprastesnę konstrukciją. Transmisija valdoma visiems gerai žinoma „T-Lever“ svirtele, kuri įmontuota operatoriaus dešinėje esančiame Command Control Center valdymo pulte. Vienas svirtelės pastūmimas pirmyn ar atgal, reiškia vienos pavaros padidinimą ar sumažinimą. Visi MF 7700S serijos traktoriai standartinėje komplektacijoje yra aprūpinti automatine transmisijos valdymo sistema Autodrive.

Svarbiausi Dyna-4 bruožai:
 
 • Optimalus darbas lauke, kadangi net 7 pavaros geriausiai tinka lauko darbams.
 • 16 x 16 pavarų perjungiamų be jokių pedalų.
 • Labai ergonomiška pavarų dėžės valdymo svirtis.
 • Power Control reverso svirtelė, kuria valdomas ir pavarų perjungimas, ir sankaba.
 • Neutralios pavaros įjungimas nuspaudus stabdžius.
 • Galimybė pasirinkti rankinį arba automatinį valdymą užtikrina geriausią produktyvumą.
 • Paprasta ir išbandyta konstrukcija užtikrina sklandų veikimą ir ilgaamžiškumą.
 

 
Dyna-6 – aukščiausios klasės našumas, pasiekiamas su 24 pavaromis pirmyn ir 24 pavaromis atgal. Autodrive automatinė transmisijos valdymo sistema, ir „T-Lever“ arba „MultiPad“ transmisijos valdymo svirtys užtikrina ergonomišką valdymą. Transmisijos valdymas rankiniu būdu suteikia daugiau privalumų dirbat su frontaliniu krautuvu arba atbuline eiga. Visiškai automatinis valdymas labiau praverčia transporto ir pasėlių priežiūros darbuose.

Svarbiausi Dyna-6 bruožai:
 
 • Optimalus darbas lauke, kadangi net 9 pavaros geriausiai tinka lauko darbams.
 • 24 x 24 pavarų perjungimas be jokių pedalų.
 • Maksimalus 50 km/h greitis (kai traktorius su amortizuojančiu tiltu).
 • MF 7720-MF 7726 modeliuose Super Eco funkcija transporto darbuose.
 • Power Control reverso svirtelė, kuria valdomas ir pavarų perjungimas, ir sankaba.
 • Galimybė pasirinkti rankinį arba automatinį valdymą užtikrina geriausią produktyvumą.
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema (C1 ir C2 režimai).
 • Neutralios pavaros įjungimas nuspaudus stabdžius.
 

 
Dyna-VT – transmisija be apribojimų. Tikra bepakopė transmisija leidžia Jums dirbti traktoriumi, taip, kaip norite Jūs. Visiškai bepakopis traktoriaus greičio didėjimas užtikrina preciziškiausią važiavimo greičio ir variklio sūkių santykį, kai variklio galia išnaudojama efektyviai, bet išlaikomas užduotas darbinis greitis. Dyna-VT transmisija turi intuityvų valdymą ir lengvai perprantama naujam operatoriui, todėl jis gali pradėti efektyviai dirbti greičiau nei Jūs tikitės. Transmisijos valdymo sistemos leidžia išgauti optimalų našumą, efektyvumą ir ekonomiškumą.  
 
Svarbiausi Dyna-VT bruožai:
 
 • Visiškai belaipsnis greičio didėjimas nuo 0 iki 50 km/h.
 • Nereikalingas eigos lėtintuvas, nes ir mažiausias 30 m/val greitis išlaikomas stabiliai.
 • Valdymas svirtimi arba pedalu, pagal kiekvieno norus.
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema (C1 ir C2 režimai).
 • „Active Stop“ sistema.
 • Pedalo agresyvumo nustatymas.
 • DTM (Dynamic Tractor Management) išlaiko nustatytą važiavimo greitį, nepriklausomai nuo patiriamos apkrovos, nes sistema reguliuoja variklio sūkius, kad būtų įveikiam apkrova.
 • „Supervisor“ sistema leidžia maksimaliai išnaudoti traktorių ir prie ypač kintančių sąlygų. Jei variklio apkrova viršijama virš leistinos ribos, „Supervisor“ sistema proporcingai sumažina važiavimo greitį, kad ji būtų įveikta optimaliai.
 • Reguliuojamas reverso jautrumas užtikrina komfortabilų darbą tiek su pakabinamais, tiek su prikabinamais padargais.
 

HIDRAULINĖ SISTEMA

 
Nieko nuostabaus, kad visi Massey Ferguson traktoriai aprūpinti pačia našiausia ir efektyvų darbą užtikrinančia hidrauline sistema, nes jie ir yra šių sistemų išradėjai. Nuo pat pirmosios 3-taškės galinės pakabos nueitas beveik amžiaus kelias. Nei vienas šiandieninis traktorių gamintojas neišsiverstų be Massey Ferguson sukurtos 3 taškų pakabos. Vis didesni ir sunkesni padargai reikalauja ne tik didesnės keliamosios traktoriaus pakabos galios, bet ir našesnės hidraulinės sistemos. MF7700 serija aprūpinta galinga hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas nuo 58 iki 190 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. Iki 4T priekinės bei iki 10 T galinės pakabos keliamosios galios ir net iki 8 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.
Jeigu traktorius sukomplektuotas su priekine 3-taške pakaba ir Dataronic 4 kompiuteriu, galite mėgautis tik Massey Ferguson būdinga Dual Contol galulaukių sistema. Nepriklausomas arba bendras priekinės ir galinės pakabos valdymas užtikrina greičiausią apsisukimą galulaukėje, todėl didesnė laiko dalis yra skiriama tiesioginiam darbui. Visam valdymui – vienas mygtukas, kurio funkcijas traktoriaus kompiuteryje Datatronic 4 pasirenkate Jūs patys.
 

KABINA

 
Aukščiausias komforto lygis visuose MF 7700S modeliuose. Trys skirtingi versijų paketai leidžia pasirinkti optimaliausią kainos ir įrangos santykį. Nuo paprastesnio, daugiau rankinio valdymo Essential iki pačio pažangiausio Exclusive versijos traktoriuose. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic 4 su pilnai integruotomis galulaukių programomis, ISOBUS padargų valdymu, video jungtimi ir automatiniu vairavimu FieldStar – pati pilniausia technologijų ir programų versija. 

Techniniai duomenys

MODELIS MF 7714 S MF 7715 S MF 7716 S MF 7718 S MF 7720 S MF 7722 S MF 7724 S MF 7726 S
Nominali vardinė galia, kW/AG 116/158 124/169 133/181 141/192 158/215 169/230 180,5/245 191/260
Maksimali galia, kW/AG 122/166 132/180 139/189 147/200 165/224 176/239 191/260 206/280
Maksimalus sukimo momentas, Nm 687 745 790 840 980 1050 1120 1146
Galimos transmisijos Dyna-4 Dyna-4/6/VT Dyna-6/VT Dyna-6/VT Dyna-6/VT Dyna-6/VT Dyna-6/VT Dyna-6/VT
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 58/100/110 58/100/110 58/100/110 110 110/150/190 110/150/190 110/150/190 110/150/190
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 7100 7100/8100/9600 7100/8100/9600 8100/9600 9300/9600 9300/9600 9950 9950
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt.  2 + 4 2 + 4/5 2 + 4/5 2 + 4/5 2 + 5 2 + 5 2 + 5 2 + 5
Traktoriaus bazė, cm 288 288 288 288 300 300 300 300
Didžiausias bendras ilgis, cm 560 560 560 560 587 587 587 587
Didžiausias aukštis, cm 302 302 302 302 313 313 313 313
Bazinis svoris, kg 5800 5800 5800 6300 7150 7400 7800 7800
Maksimalus bendras svoris, kg 9250 12500 12500 12500 14000 14000 14000 14000
Kuro / AdBlue bako talpa, l 310/30 310/30 310/30 310/30 430/40 430/40 430/40 430/40

Naujoji S-effect serija

 • Naujoji S-effect serija, tai pažangiausias tikslusis ūkininkavimas.
 • 7700 S serija - tai net 8 modeliai nuo 140 iki 280 AG.
 • Sumažinkite darbų kaštus su Dyna-4, Dyna-6 ar Dyna-VT transmisijomis.
 • 7700 S serijos traktoriai - nepakeičiamas ūkio darbininkas.

APŽIŪRĖKITE TRAKTORIUS VIRTUALIAI
MF 8700 S | 280-405 AG
Galingiausi MF traktoriai. Tai traktorius galintis dirbti sunkiausius ūkio darbus su mažiausiomis kuro sąnaudomis.
MF 6700 S | 120-200 AG
Galingi bet ir itin manevringi traktoriai. Dėl savo universalumo šis traktorius labai vertinamas vidutiniuose ir dideliuose ūkiuose.
MF ACTIVA S 243-306 AG

Gamintojas

Massey Ferguson traktorių gamykla Bovė, Prancūzija

Per pastaruosius penkerius metus atliktų 300 mln. eurų investicijų į „Massey Ferguson“ traktorių gamyklą Bovėje tikslas buvo tik vienas: užtikrinti, kad „Massey Ferguson“ traktoriai atitiktų kokybės, patikimumo ir našumo standartus, kad jų savininkams ir naudotojams nereikėtų dėl jų jaudintis. Nuo pat gamyklos atidarymo 1960 m. Bovėje buvo pagaminta daugiau nei 900 000 traktorių, o jos produktus naudoja ūkininkai daugiau nei 140 šalių.

2 500 Bovėje dirbančių darbuotojų, įskaitant 350 kvalifikuotų inžinierių, ypatingai didžiuojasi savo kuriamais ir gaminamais produktais – per dieną gamykloje labai kruopščiai pagaminama 90 traktorių. Šį dėmesį kokybei papildo „Massey Ferguson“ lyderės reputacija, jau daugiau nei 50 metų kuriant ir siūlant inovatyvius ir originalius sprendimus, teikiančius akivaizdžią ir pamatuojamą naudą, kaip, pavyzdžiui, mūsų išrasta kurą taupanti selektyvioji katalizinė redukcija (SCR), mūsų pirmą kartą pateikta rinkai 2008 m. Tai leidžia mums kurti traktorius, kurie yra našesni, efektyvesni ir pelningesni.

Nuolatiniai tyrimai ir plėtra, kuriant geresnius traktorius jų naudotojams, yra viena iš priežasčių, kodėl „Massey Ferguson“ susilaukė daugiau nepriklausomų apdovanojimų už inovacijas nei bet kuris kitas gamintojas. Ūkininkų poreikiams vis didėjant, mokslinių tyrimų bei inovacijų diegimo svarba gamykloje lieka didesnė nei bet kada. Pramonė pripažino šią strategiją ir kompanija gavo nešališkų apdovanojimų už naujoves daugiau nei bet kuris kitas gamintojas.

masseyferguson.com