Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 7700 S | 155-190 AG

Massey Ferguson
MF 7700 S

Papildomi svoriai
MF traktoriai visada turi vieną geriausių galios ir svorio santykį. Bazinis traktorius dažniausiai turi 48/52 svorio pasiskirstymą ant ašių, o tai užtikrina stabilumą ir trauką, be papildomo svorio. Turint geriausią galios ir svorio santyki, atliekant transportavimo darbus galima vežti didesnį krovinį, nes bendra leistina masė daugiau sudaroma krovinio, o ne traktoriaus svorio. Kai reikalinga didesnė trauka lauko darbuose, visada galima padidinti traktoriaus svorį papildomais balastiniais svoriais. Priekyje montuojami sekciniai arba monolitiniai svoriai, gali būti pakeisti integruota priekine 3-taške pakaba, todėl svorio keitimas tampa greitai įveikiama užduotimi. Į tritaškę pakabą kabinami svoriai monolitiniai svoriai gali būti 600, 900, 1200, 1500, 1800 ir 2400 kg. Naudojant sunkius prikabinamus padargus tikslinga išnaudoti ir galinę traktoriaus ašį. Į galinius ratus galima dėti integruotus svorius po 250 ar 500 kg.
 
Priekinė pakaba
Integruota MF priekinė 3-taškė pakaba leidžia išnaudoti traktorių dar labiau. Priekinės pakabos keliamoji galia nuo 3,2 iki 4 t, priklausomai nuo modelio. Šienaujantiems didžiulius plotus, ar sėjantiems su sudėtinėmis sėjamosiomis, galima pasirinkti ir priekinį GTV.  EFFICIENT ir EXCLUSIVE versijose, priekinė 3-taškė pakaba ir priekinė hidraulinė pora turi savo atskirą valdymo vožtuvų bloką, todėl nebereikia išnaudoti galinių hidraulinių porų. Šitaip galima prie traktoriaus kabinti sudėtingus padargus, ir visada turėti didžiausią komfortą. Išgaubtas priekinė pakabos rėmas leidžia susukti traktoriaus priekinius ratus didžiausiu kampu, todėl užtikrintas geriausias manevringumas.
 
Priekinis amortizuojantis tiltas
Tai T formos pagrindinė tilto konstrukcija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir sumažina apkrovų poveikį. Pati amortizacijos sistema sudaryta iš 2 hidraulinių cilindrų ir vožtuvo su 3 hidroakumuliatoriais. Tokia konstrukcija yra ypač paslanki, nes kiekvienas hidraulinis cilindras atsakingas už kiekvienos pusės nepriklausomą rato pakabą. Konstrukcija yra labai tvirta ir nereikalaujanti priežiūros, nes konstrukcijoje mažai judančių dalių, o vietoje įvorių naudojami uždari guoliai. 2 šoniniai hidroakumuliatoriai atsakingi už kiekvieno rato nepriklausomą amortizavimą ir stabilų prispaudimą tiek transportuojant, tiek ant vagos krašto.
AGCO Power varikliai
MF 7700S serijoje naudojami AGCO Power varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 6,6 ir 7,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbo kompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai. Visa deginius apdorojanti sistema sumontuota už variklio, todėl neįtakoją variklio darbo ir temperatūros. SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatorius (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus.
TRANSMISIJOS
Dyna-4 labiausia tinkanti transmisija, kai siekiama 155-175 AG galios ir reikalinga ją kuo paprasčiau perduoti ratams. Tai 16 x 16 pavarų dėžė, veikianti tiek pusiau, tiek pilnai automatiniu režimais.
Dyna-6 pasirenkama visuose modeliuose nuo 169 iki 280 AG. Didesnis pavarų persidengimas suteikia net 12 pavarų, ypač tinkančių lauko darbams.
Visišką darbų ar transportavimo komfortą bei ekonomiją užtikrina bepakopė Dyna VT transmisija.
Kabinos
Essential
Tai specifikacija turinti visus svarbiausius MF elementus. Svarbiausi traktoriaus valdymo jungikliai įtaisyti šalia, Command Control Center valdymo pulte, dešinėje. Rečiau naudojami valdymo mygtukai integruoti statramstyje, kad neblaškytų dėmesio.
Efficient
Įranga, skirta padidinti darbo efektyvumą. Ypač patogus kasdieniniam darbui Command Control Armrest porankis su transmisijos, galinės pakabos, hidraulinių porų ir galulaukių sistemos valdymu. Svarbiausios ir dažnai atliekamos operacijos valdomos atliekant mažai rankos judesių, todėl operatorius nepervargsta. Pagal poreikius, Efficient pakete, galima pasirinkti visas hidraulines poras valdyti elektriniu būdu.
Exclusive
Didžiausias produktyvumas. Command Control Armrest valdymo porankis su universalia valdymo svirtimi Multipad. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic 4CCD, elektra valdomos hidraulinės poros, automatinė klimato kontrolės sistema - viskas Jūsų komfortui. Naujausia ISOBUS technologija leidžia lengvai susieti Jūsų traktorių su padargu, kad valdymą galėtumėte atlikti Jums įprastais Datatronic 4CCD kompiuteriu ir Multipad svirtimi.
Hidraulinė sistema
MF 7700S serija aprūpinta galinga hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Nenuostabu, juk būtent Massey Ferguson išradimas 3 taškų padargų pakaba, be kurios šiandien neišsiverstų nei vienas traktorių gamintojas. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas nuo 58 iki 190 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. Iki 4T priekinės ir iki 10 T galinės pakabos ir net iki 8 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.
Automatinė vairavimo sistema
FieldStar automatinė variavimo sistema (Novatel arba Trimble). Planuojant investicijas į ūkį, ypač į javų kombainus arba traktorius verta pagalvoti apie tikslaus ūkininkavimo sistemas. MF siūlo savo klientams FieldStar automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas. Su nemokamu signalu iki 15-25 cm, esant tikslumo poreikiui iki 10 cm, ir galiausiai reikliausiems klientams net 2,5 cm.
 

Savybės

MF 7700S serija sukurta atlikti visus įmanomus darbus žemės ūkyje ir tęsia Massey Ferguson pradėtą tendenciją kurti itin patikimus, paprastus, mažai priežiūros reikalaujančius traktorius, specialiai sukurtus ūkininkauti lengvai ir našiai. Mišrus, augalininkystės, gyvulininkystės ūkis ar rangos įmonė - visiems darbams MF 7700S serija, apimanti 4 modelius nuo 155 iki 190 AG galios traktorius. Dvi skirtingos transmisijos: Dyna-6 ir Dyna-VT leis išsirinkti tinkamiausią transmisiją pagal savo norus ir ūkio poreikius. Ne mažiau svarbu ir operatoriaus aplinka, ypač jeigu pats dirbate savo Massey Ferguson traktoriumi. Viena ilgiausių bazių, bet geriausią manevringumą turintys Massey Ferguson MF 7700S traktoriai dėl to yra mėgstamiausi ūkių savininkų, kur svarbu trumpos pagrąžos ir stabilus darbas su sunkiais pakabinamais padargais.
 

VARIKLIS ĮVEIKTI VISUS IŠBANDYMUS
 

MF 7700S serijoje naudojami AGCO Power varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 6,6 ir 7,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbokompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai visą laiką užpildomi tik šviežiu oru ir tiksliai įpurkštu kuro kiekiu. Tokiu būdu variklis visada pasiekia didžiausią reikalingą galingumą, nepatirdamas per didelių kuro sąnaudų. Deginių neutralizavimo sistemoje nėra nei kietųjų dalelių filtro, nei EGR vožtuvo, nei regeneracinės sistemos.  Visa deginius apdorojanti sistema sumontuota už variklio, todėl neįtakoją variklio darbo ir temperatūros. SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatorius (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus. SCR sistema turi šildomą AdBlue rezervuarą, todėl net ir šaltomis žiemos dienomis Jūs neturite jokių rūpesčių.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

TRANSMISIJOS JŪSŲ POREIKIAMS


Dyna-6 – aukščiausios klasės našumas, pasiekiamas su 24 pavaromis pirmyn ir 24 pavaromis atgal. Autodrive automatinė transmisijos valdymo sistema, ir „T-Lever“ arba „MultiPad“ transmisijos valdymo svirtys užtikrina ergonomišką valdymą. Transmisijos valdymas rankiniu būdu suteikia daugiau privalumų dirbat su frontaliniu krautuvu arba atbuline eiga. Visiškai automatinis valdymas labiau praverčia transporto ir pasėlių priežiūros darbuose.

Svarbiausi Dyna-6 bruožai:
 
 • Optimalus darbas lauke, kadangi net 9 pavaros geriausiai tinka lauko darbams.
 • 24 x 24 pavarų perjungimas be jokių pedalų.
 • Maksimalus 50 km/h greitis (kai traktorius su amortizuojančiu tiltu).
 • Power Control reverso svirtelė, kuria valdomas ir pavarų perjungimas, ir sankaba.
 • Galimybė pasirinkti rankinį arba automatinį valdymą užtikrina geriausią produktyvumą.
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema (C1 ir C2 režimai).
 • Neutralios pavaros įjungimas nuspaudus stabdžius.
 

 
Dyna-VT – transmisija be apribojimų. Tikra bepakopė transmisija leidžia Jums dirbti traktoriumi, taip, kaip norite Jūs. Visiškai bepakopis traktoriaus greičio didėjimas užtikrina preciziškiausią važiavimo greičio ir variklio sūkių santykį, kai variklio galia išnaudojama efektyviai, bet išlaikomas užduotas darbinis greitis. Dyna-VT transmisija turi intuityvų valdymą ir lengvai perprantama naujam operatoriui, todėl jis gali pradėti efektyviai dirbti greičiau nei Jūs tikitės. Transmisijos valdymo sistemos leidžia išgauti optimalų našumą, efektyvumą ir ekonomiškumą.  
 
Svarbiausi Dyna-VT bruožai:
 
 • Visiškai belaipsnis greičio didėjimas nuo 0 iki 50 km/h.
 • Nereikalingas eigos lėtintuvas, nes ir mažiausias 30 m/val greitis išlaikomas stabiliai.
 • Valdymas svirtimi arba pedalu, pagal kiekvieno norus.
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema (C1 ir C2 režimai).
 • „Active Stop“ sistema.
 • Pedalo agresyvumo nustatymas.
 • DTM (Dynamic Tractor Management) išlaiko nustatytą važiavimo greitį, nepriklausomai nuo patiriamos apkrovos, nes sistema reguliuoja variklio sūkius, kad būtų įveikiam apkrova.
 • „Supervisor“ sistema leidžia maksimaliai išnaudoti traktorių ir prie ypač kintančių sąlygų. Jei variklio apkrova viršijama virš leistinos ribos, „Supervisor“ sistema proporcingai sumažina važiavimo greitį, kad ji būtų įveikta optimaliai.
 • Reguliuojamas reverso jautrumas užtikrina komfortabilų darbą tiek su pakabinamais, tiek su prikabinamais padargais.
 

HIDRAULINĖ SISTEMA

 
Nieko nuostabaus, kad visi Massey Ferguson traktoriai aprūpinti pačia našiausia ir efektyvų darbą užtikrinančia hidrauline sistema, nes jie ir yra šių sistemų išradėjai. Nuo pat pirmosios 3-taškės galinės pakabos nueitas beveik amžiaus kelias. Nei vienas šiandieninis traktorių gamintojas neišsiverstų be Massey Ferguson sukurtos 3 taškų pakabos. Vis didesni ir sunkesni padargai reikalauja ne tik didesnės keliamosios traktoriaus pakabos galios, bet ir našesnės hidraulinės sistemos. MF7700 serija aprūpinta galinga hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas nuo 58 iki 190 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. Iki 4T priekinės bei iki 10 T galinės pakabos keliamosios galios ir net iki 8 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.
Jeigu traktorius sukomplektuotas su priekine 3-taške pakaba ir Dataronic 4 kompiuteriu, galite mėgautis tik Massey Ferguson būdinga Dual Contol galulaukių sistema. Nepriklausomas arba bendras priekinės ir galinės pakabos valdymas užtikrina greičiausią apsisukimą galulaukėje, todėl didesnė laiko dalis yra skiriama tiesioginiam darbui. Visam valdymui – vienas mygtukas, kurio funkcijas traktoriaus kompiuteryje Datatronic 4 pasirenkate Jūs patys.
 

KABINA

 
Aukščiausias komforto lygis visuose MF 7700S modeliuose. Trys skirtingi versijų paketai leidžia pasirinkti optimaliausią kainos ir įrangos santykį. Nuo paprastesnio, daugiau rankinio valdymo Essential iki pačio pažangiausio Exclusive versijos traktoriuose. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic 4 su pilnai integruotomis galulaukių programomis, ISOBUS padargų valdymu, video jungtimi ir automatiniu vairavimu FieldStar – pati pilniausia technologijų ir programų versija. 

Techniniai duomenys

MODELIS MF 7715 S MF 7716 S MF 7718 S MF 7719 S
Nominali vardinė galia, kW/AG* 127/173 134/182 148/201 156/212
Maksimali galia, kW/AG** 133/181 140/190 155/211 163/222
Maksimalus sukimo momentas, Nm 750 800 860 925
Variklio tūris, l/Cilindrų sk, vnt 6,6/6
Emisijų standartas STAGE V
Galimos transmisijos Dyna-6/VT Dyna-VT
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 110/150/190 (Dyna-VT) 110/190
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 7100/8100/9600 8100/9600 9600
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt 2 + 4/5  2 + 4/5  2 + 4/5  2 + 5
Traktoriaus bazė, cm 288 288 288 288
Didžiausias bendras ilgis, cm 560 560 560 560
Didžiausias aukštis, cm 302 302 302 302
Bazinis svoris, kg 5800 5800 6300 6300
Maksimalus bendras svoris, kg 12500 12500 14000 14000
Kuro / AdBlue bako talpa, l 305/30
* Prie 2100 aps/min        
** Prie 2000 aps/min)        
Visi traktoriai su STAGE 5 emisijų standartu.

Naujoji S-effect serija

 • Naujoji S-effect serija, tai pažangiausias tikslusis ūkininkavimas.
 • 7700 S serija - tai net 8 modeliai nuo 140 iki 280 AG.
 • Sumažinkite darbų kaštus su Dyna-4, Dyna-6 ar Dyna-VT transmisijomis.
 • 7700 S serijos traktoriai - nepakeičiamas ūkio darbininkas.

APŽIŪRĖKITE TRAKTORIUS VIRTUALIAI
Katalogas (EN)
MF 8700 S | 280-400 AG
Galingiausi MF traktoriai. Tai traktorius galintis dirbti sunkiausius ūkio darbus su mažiausiomis kuro sąnaudomis.
MF 6700 S | 135-180 AG
Galingi bet ir itin manevringi traktoriai. Dėl savo universalumo šis traktorius labai vertinamas vidutiniuose ir dideliuose ūkiuose.
MF ACTIVA S 260-306 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt