Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF technologijos

Massey Ferguson
technologijos

Automatinė variavimo sistema
Planuojant investicijas į ūkį, ypač į javų kombainus arba traktorius verta pagalvoti apie tikslaus ūkininkavimo sistemas. MF siūlo savo klientams Auto-Guide 3000 automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas.
 
Padargų valdymo sistema
AgControlTM - tai tikslaus ūkininkavimo sprendimas skirtas sekciniam padargų valdymui su ISOBUS. Tokiu būdu nėra švaistoma sėkla, trąšos ar chemikalai, kadangi visas plotas yra tiksliai skaičiuojamas, kad būtų padengtas tolygiai, o kur Jūsų darbo operacija kartojasi, traktorius automatiškai atjungia arba uždaro padargo sekcijas. Ypač aktualu galulaukėse, kuriose dėl per didelių trąšų normų javai dažnai išgula. Arba kai sėjate brangią cukrinių runkelių ar rapsų sėklas, tinkamai uždarinėjant sėjos eilutes sutaupote nereikalingų išlaidų. Speciali Section Control sistema sukurta operatoriams, kad būtų galima labai greitai pakeisti padargų darbinius pločius, tręšimo ar sėjos normas, sekcijų plotį.
Massey Ferguson traktoriai yra geriausiai ir lengviausiais susiejami su padargais, naudojančiais ISOBUS valdymą. Bet kuri sėjamoji, srutovežis, savikrovė priekaba, trąšų barstytuvas ar kitas padargas, vieno mygtuko paspaudimu yra sujungiamas su traktoriumi, o visas padargo funkcijų valdymas ir pats padargas – atvaizduojami traktoriaus valdymo kompiuteryje Datatronic. Tokiu būdu įsigyjant naują žemės ūkio mašiną galite sutaupyti, nes nebereikia kartu pirkti kompiuterio, tik ISOBUS kabelį.
 
AgControlTM padargų valdymo sistema gali būti labai efektyviai panaudojama valdyti purkštuvų ar trąšų barstytuvų sekcijas. Kuo brangesnės trąšos ir aplinkosauginiai reikalavimai, tuo labiau verta investuoti į padargus galinčius Jums daug sutaupyti. AgControlTM sistema valdoma per traktoriaus Datatronic kompiuterį, o padargas prie traktoriaus prijungiamas ISOBUS kabeliu.
 
MF javų kombainuose dažniausiai naudojami FUSETM sprendimai yra  AgCommandTM – telemetrinė monitoringo sistema, bei Auto-GuideTM automatinis vairavimas. AgCommandTM sistema leidžia nuotoliniu būdu sekti, kur šiuo metu yra Jūsų savaeigė technika, kad galėtumėte įvertinti kaip kokybiškai sureguliuotas javų kombainas ir ar efektyviai išnaudojamas traktorius ar teleskopinis krautuvas. Kad technika būtų išnaudojama efektyviausiai, labai svarbu, kiek laiko lauke ji dirba ir kiek stovi. Sėdėdami ūkio ofise, nuotoliniu būdu Jūs galite sekti dirbančias ūkio mašinas. AgCommandTM praverčia, net kai galvojate apie planinius serviso darbus. Visos mašinos aprūpintos AgCommandTM leidžia vienu metu patikrinti koks yra kiekvienos mašinos variklio išdirbis, kad laiku galėtumėte užsakyti serviso paslaugas, technikos aptarnavimui. Auto-GuideTM automatinio vairavimo sistema užtikina mažiausią kombaino pjaunamosios persidengimą, todėl greičiau prikuliamas bunkeris, mažiau suspaudžiama dirva ir efektyviau atliekama javapjūtė. Skirtingi vairavimo tikslumai, nuo nemokamo signalo iki RTK 2,5 cm užtirkina pasirinkimo laisvę ir reikliausiems ūkiams.  
 
Jūsų ūkio ofisas, ir jame esantis kompiuteris yra didžiausia Jūsų ūkio duomenų sistema. Išnaudojus ją tinkamai, didėja ūkio produktyvumas ir mažėja nereikalingos sąnaudos. Ypač svarbų vaidmenį šiame duomenų kaupime ir apdorojime vaidina TaskDocTM sistema. Sukaupta informacija yra labai vertinga, nes kuo ji tikslesnė, tuo lengviau priimti teisingus sprendimus, kuriuos taikote kasdien savo ūkiuose. Nuo senovės laikų mūsų protėviai užsirašinėdavo ir sekdavo gamtos pokyčius. Šiandieniniame pasaulyje, Jūs galite turėti visų duomenų kaupimą, nenaudodami nei rašiklio, nei kompiuterio klaviatūros, nes visą darbą už jus atlieka traktoriuose arba kombainuose sumontuota TaskDocTM. Specialūs siųstuvai įmontuoti į traktorius ar kombainus automatiškai persiunčia visus per dieną atliktų darbų rezultatus į Jūsų ofiso kompiuterį.
 
Savo ūkyje naudodami Massey Ferguson traktorius ir kombainus su AgCommandTM sistema Jūs palengvinate ne tik savo, bet ir Jūsų techniką prižiūrinčios įmonės serviso darbą. Serviso inžinierius gali nuotoliniu būdu patikrinti ar Jūsų kombainas tinkamai sureguliuotas, kad galėtumėte pasiekti didžiausią našumą. Lygiai taip pat jis gali patikrinti ar Jūsų traktorius yra tinkamai eksploatuojamas, gerai sureguliuotas. Tokiu būdu greita pagalba, kad ir telefonu, leidžia Jums padidinti dienos produktyvumą, sumažinti sąnaudas ir serviso tarnybai planuotis reikalingus aptarnavimus.
 
Šiandieninės FUSETM technologijos leidžia stebėti Jūsų ūkio darbus ir procesus iš bet kurios vietos. Ofiso kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje namuose ar išmaniajame telefone laukuose – visur Jūs pasiekiate savo žemės ūkio mašinas ir operatorių darbo kokybę. Tokiu būdu, tikrai lengvai galite atlikti nuolatinį monitoringą, geriausias prižiūrėti vykstančius darbus ir procesus, bei sumažinti veiklos sąnaudas.
 

FUSE technologijos

FUSE-Technologies tai visuma inžinerijos ir technologijų padedančių koordinuoti, optimizuoti ir valdyti visą ūkio darbų ciklą. Kuo didesnis ūkis, tuo daugiau jame dirbančių žemės ūkio mašinų ir įrenginių. Visi procesai gali vykti sklandžiai, kai yra užtikinta tvarka ir darbų eiliškumas. Kiekvienam darbui tinkamai atlikti reikalinga tinkama mašina. Massey Ferguson siūlo plačią savaeigės ir prikabinamos technikos gamą, kurioje naudojamos technologijos, net tik padedančios susieti savaeiges žemės ūkio mašinas su padargais, bet ir ūkio valdytojui, agronomui, inžinieriui stebėti ir prižiūrėti procesų atlikimą.
Trys svarbiausi FUSETM technologijų aspektai:
1) nuolatinis monitoringas,
2) geriausias procesų koordinavimas,
3) veiklos sąnaudų mažinimas.
 

Massey Ferguson tiksliojo ūkininkavimo sistemos
 

Naujoji Massey Ferguson tiksliojo ūkininkavimo sistema suteikianti pažangiausią ir tiksliausią sekcijų bei dozavimo valdymą. Visiškai automatinis sekcijų valdymas per ISOBUS magistralę prijungtiems padargams suteikia galimybę atidaryti ar uždaryti sekcijas sėjant, tręšiant ar purškiant laukus tose vietose, kur atsiranda perdengimai, taip taupant medžiagas bei dirvai suteikiant tinkamą medžiagos kiekį. Naudojant šią sistemą netaisyklingos formos laukų pakraščiai nebus nei perdengiami du ar daugiau kartų, nei išvis nepadengiami, taip sudirbant lauką maksimaliai optimaliai. Kadangi ši sistema dirba GPS signalo pagalba Jums nebereikės paleidinėti sėjamosios, trąšu barstytuvo ar purkštuvo, nes sistema tai padarys automatiškai, tokiu būdu, Jums tereikės stebėti padargo darbą.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt

Kintamos normos kontrolė (VRC)

 
Pasitelkus informaciją surinkta naudojant TaskDocTM informacinę sistemą ar atlikus lauko derlingumo tyrimus, kintamos normos kontrolė (VRC) automatiškai koreguoja reikalingą trąšų ar cheminių medžiagų kiekį priklausomai nuo dirvos ar augalų poreikio. VRC sistemai veikiant yra naudojamas GPS signalas ir derlingumo žemėlapio informacija, automatiškai parenkama norma, reikalinga tam dirvos plotui įsisavinti. Tokiu būdu, Jūs pasiekiate geriausią derlių mažiausiomis sąnaudomis.


MF Connect telemetrinė sistema


Dideliems ūkiams, bendrovėms, rangovams ir visiems, kas nori bet kuriuo metu stebėti savo savaeigę Massey Ferguson techniką, specialus pasiūlymas – MF Connect telemetrinė sistema. Namų kompiuteryje, planšetėje ar telefone leidžia stebėti savo Massey Ferguson javų kombainą, jo judėjimo trajektoriją ir buvimo vietą, kūlimo parametrų nustatymą, kuro sąnaudas ir iki 300 kitų parametrų, realiu laiku. Siekiantiems užtikrinti sąžiningą savo darbuotojų darbą ir tiksliai planuotis laukų apdirbimo seką, verta pagalvoti apie MF Connect telemetrinės sistemos naudojimą ir traktoriuose. Tokiu būdų ūkio valdymas ir darbų atlikimas yra kur kas efektyvesnis, sutaupoma ir degalų, ir laiko sąnaudų be reikalo nevažinėjant iš lauko į lauką, o visus procesus sekant iš namų. MF Connect gali būti ir prevencinė, ir gedimus nustatyti padedanti priemonė, o, taip pat, servisas gali nuotoliniu būdu patarti kaip geriausia sureguliuoti kombainą kuliamame lauke, jeigu mato kokiais nustatymais yra dirbama. MF Connect populiarėja ne tik Europoje, bet ir Amerikoje, Australijoje, kai ūkiai stambėja, auga. Tokiu atveju patys ūkių savininkai nebedirba laukuose, o iš namų ar kelyje gali lengvai prižiūrėti savo Massey Ferguson techniką.
 

TaskdocTM infromacinė sistema

 
Informacija - svarbiausias įrankis versle. Naudojant TaskdocTM sistemą, visa svarbiausia informacija aiškiai kataloguojama ir lengvai kaupiama traktoriaus terminalo atmintyje, o vėliau nesunkiai perkeliama į kompiuterį, kur galima analizuoti ir priimti atitinkamus sprendimus. Šios sistemos pagalba Jūs galite stebėti kiekvieno savo lauko dirbimo laiką, degalų sąnaudas, sunaudotas trąšas, sėklą ar purkštuvo išpurškiamą skysčio kiekį, remiantis GPS navigacijos ir ISOBUS signalo rodmenimis.

Kita gamintojo technika

MF 8700 S | 280-400 AG
Galingiausi MF traktoriai. Tai traktorius galintis dirbti sunkiausius ūkio darbus su mažiausiomis kuro sąnaudomis.
Traktorių priedai
Frontaliniai krautuvai, priekinės pakabos
Traktorių svoriai, stiklų apsaugos
Navigacinės sistemos ir kita

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt