Titulinis Žemės ūkio technika Trąšų barstytuvai Pakabinami trąšų barstytuvai DX 30/30+

SULKY
Pakabinami barstytuvai DX 30/30+

FertiWay – unikali patentuota sistema, kuria reguliuojamas darbinis barstytuvo plotis. Keičiantis trąšoms, dažnai keičiasi ir jų fizinės savybės, todėl skiriasi skriejimo trajektorija. Skirtingos trąšos ūkio laukuose turi būti beriamos vienodu pločiu, todėl reikalinga pasiektus trąšoms, pakeisti ir barstytuvo nustatymus. Dažnai tai būna bėrimo menčių atakos kampo keitimas ir GTV sūkių keitimas, menčių keitimas, barstytuvo atakos kampo keitimas ir kiti sudėtingi reguliavimai. SULKY FertiWay sistema leidžia pakeisti bėrimo plotį, perstumiant vos vieną svirtelę, pagal skalės padalas. Ir štai viskas. Tiesiog stumdant svirtelę yra keičiama trąšų padavimo snt disko vieta, o tai ir įtakoja skirtingą darbinį plotį. Skirtingoje vietoje ant mentės paduotos trąšos įgauną skirtingą pagreitį, dėl ko yra skirtinga sklidimo trajektorija. Tokiu būdu, SULKY inžinieriai naudodami CEMIB stendą ir imituodami visas galimas bėrimo lauke pozicijas sukūrė greito barstytuvo sureguliavimo programą FertiTest, kurioje virš 850 ir kiekvienais metais kaupiama vis daugiau skirtingų trąšų.
 
Specialios formos mentelė sumontuota ant disko valdo trąšų nukreipimą iki pakraščio. Kadangi įjungus šią sistemą trąšos yra paduodamos ne ant pagrindinių menčių, o tik ant TRIBORD 2D mentelės, tai užtikrinama trąšų bėrimas tik numatytame plote. Trąšos apsaugomos nuo susmulkinimo ir nuo patekimo į nereikalingus plotus už lauko ribų.
 
DX 30 ir DX 30+ modeliai su nepertraukiamo svėrimo sistema WPB užtikrina tolygų trąšų normos bėrimą nepriklausomai nuo važiavimo greičio ir dėl to gali būti sutaupoma iki 10 % visų išberiamų trąšų. Vis didėjant trąšų kainoms svarbu kuo tiksliau ir ekonomiškiau jas išbarstyti. Šiam tikslui įgyvendinti SULKY siūlo W-CONTROL sistemą, kurios pagalba sutaupoma dar iki 7 % trąšų. GPS pagalba ši sistema elektriniu būdu valdo kairės ir dešinės normos sklendžių nepriklausomą atidarymą ir uždarymą ir valdo realias 6 sekcijas. Šis sistemos darbas ypač efektyvus galulaukėse ir netaisyklingos formos laukuose, kai reguliuojama išbėrimo norma tolgiam subėrimui. 
 

Savybės

Tai 12-36 m darbinio pločio SULKY DX modeliai turintys iki 3000 l trąšadėžes. Unikali dvigubo rėmo konstrukcija sujungta su trąšadėže. SULKY inžinieriai sutelkę dėmesį ne tik į konstrukcijos stabilumą, trąšų išbėrimo tikslumą, bet ir į eksploatavimo ilgaamžiškumą. SULKY barstytuvai nuo seno ruošiami ir dažomi ypač kruopščiai. Dešimties etapų paruošimas, gruntavimas ir dažymas užtikrina ilgaamžę barstytuvų eksploataciją. Dažymo kokybei užtikrinti SULKY suteikia 7 metų garantiją dažymo kokybei nuo kiauryminio prarūdijimo! 
 
DX 30 ir DX 30+ trąšų barstytuvai skirti profesionaliam naudojimui. Komplektuojami su VISION, QUARTZ 800 ar universaliu ISOLINK laidynu (jį tiesiai galima prijungti prie jau turimo universalaus terminalo) valdymo kompiuteriais, taip pat su nepertraukiamo veikimo svėrimo sistema WPB. Tokiu būdu užtikrinamas ypač tikslus trąšų paskleidimas ir normavimas nepriklausomai nuo Jūsų važiavimo greičio, o Jūs sutaupote nuo 5 % iki 10 % trąšų. Perėjus nuo trąšų barstymo litrais į trąšų bėrimą kilogramais pasiekiama tiksli mineralinių elementų norma reikalinga augalams. VISION kompiuteri ar QUARTZ 800 universalus turi galimybę barstyti reikalingas trąšų normas pagal sudarytą derlingumo žemėlapį (papildoma opcija). Būsite ramūs, kad skirtingų derlingumų plotai bus patręšti optimaliai.

Trąšų padavimo sistema FertiWay jau kelis dešimtmečius neturi lygių. Tai labiausiai trąšų granulinę sudėtį sauganti sistema. Trąšadėžėje sumontuotas lėtaeigis DX maišytuvas užtikrina tolygų trąšų srautą link išbyrėjimo angos. FertiWay kanalas trąšas nukreipia įstrižai link menčių sukimosi krypties. Tokiu būdu trąšos įgauna pagreitį prieš patekdamos ant ta pačia kryptimi besisukančių diskų. Bėrimo mentės išgreitina trąšas ir paskleidžia nustatytu darbiniu pločiu.

Unikali pakraščių bėrimo sistema TRIBORD 2D dar vienas SULKY kūrinys. Tai sistema reguliuojanti trąšų nubėrimą lauko pakraščiuose, kad trąšos nebūtų paskleistos per toli. Nenaudodami jokių deflektorių, kreiptuvų ar diskų sukimosi krypties, Jūs galite berti visu pločiu, o įjungus TRIBORD 2D sistemą - pakraščio bėrimo režimu. Specialios formos mentelė sumontuota ant disko valdo trąšų nukreipimą iki pakraščio. Kadangi įjungus šią sistemą trąšos yra paduodamos ne ant pagrindinių menčių, o tik ant TRIBORD 2D mentelės, tai užtikrinama trąšų bėrimas tik numatytame plote. Trąšos apsaugomos nuo susmulkinimo ir nuo patekimo į nereikalingus plotus už lauko ribų.

W-CONTROL - TIKROS 6 VALDOMOS SEKCIJOS!


DX 30 ir DX 30+ modeliai su nepertraukiamo svėrimo sistema WPB užtikrina tolygų trąšų normos bėrimą nepriklausomai nuo važiavimo greičio ir dėl to gali būti sutaupoma iki 10 % visų išberiamų trąšų. Vis didėjant trąšų kainoms svarbu kuo tiksliau ir ekonomiškiau jas išbarstyti. Šiam tikslui įgyvendinti SULKY siūlo W-CONTROL  sistemą, kurios pagalba sutaupoma dar iki 7 % trąšų. GPS pagalba ši sistema elektriniu būdu valdo kairės ir dešinės normos sklendžių nepriklausomą belaiptį atidarymą ir uždarymą. Ši sistemos darbas ypač efektyvus galulaukėse ir netaisyklingos formos laukuose, nes ruguliuojamos 6 tikros barstymo sekcijos.Svarbu, kad barstytuvas būtų sukomplektuotas su elektriniu sklendžių atidarymu/uždarymu bei turėtų terminalą su lygiagretaus vairavimo funkcija ir sekcijų licencijomis.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Svarbiausi bruožai

  • Tai 12-36 m darbinio pločio SULKY DX modeliai turintys iki 3000 l trąšadėžes. 
  • Unikali dvigubo rėmo konstrukcija sujungta su trąšadėže.
  • SULKY inžinieriai sutelkę dėmesį ne tik į konstrukcijos stabilumą, trąšų išbėrimo tikslumą, bet ir į eksploatavimo ilgaamžiškumą. 
  • SULKY barstytuvai nuo seno ruošiami ir dažomi ypač kruopščiai. Dešimties etapų paruošimas, gruntavimas ir miltelinis dažymas užtikrina ilgaamžę barstytuvų eksploataciją. 
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Modelis DX 30 DX 30+
Trąšadėžės talpa, l 900 1500 2100 2700 1500 2150 2350 3000
Darbinis plotis, m 12-36
Išbėrimo sklendžių valdymas hidraulinis/elektrinis
Trąšų išbarstymo normos, kg/ha 3–1000
Svoris, kg 250 270 290 310 300 330 340 370

Kita gamintojo technika

Pakabinami trąšų barstytuvai DX 20/20+
SULKY dviejų diskų išcentriniai trąšų barstytuvai DX20 ir DX20+ yra patys populiariausi barstytuvai vidutinio dydžio ir mišriuose ūkiuose.
Prikabinami trąšų barstytuvai POLYVRAC XT
Prikabinami trąšų barstytuvai POLYVRAC XT. Visos geriausios pakabinamų barstytuvų savybės sujungtos su ypač didele trąšadėže ir galimybe berti įvairiausias medžiagas. Mineralinių trąšų bėrimui talpa nuo 7200 l iki 15500 l. Trąšų bėrimo plotis nuo 18 iki 50 m.

Gamintojas

SULKY šiandien viena inovatyviausių ir didžiausią patirtį turinčių kompanijų, kurianti žemės ūkio techniką moder­niems ūkiams, kurie didžiuojasi tiksliais bei mažiausiomis sąnaudomis atliktais darbais. SULKY specializuojasi tik sė­jamųjų ir trąšų barstytuvų gamyboje. Pasirinkusi siaurą sritį ir joje dirbanti daugiau nei 75 metus, SULKY gaminamos žemės ūkio mašinos sukurtos reikliausiems ūkiams. Ši tech­nika yra gerai žinoma visame pasaulyje, o sėjos ir trąšų bėri­mo mašinose naudojami sprendimai leido įgyti pasitikėjimą tarp klientų.