Titulinis Žemės ūkio technika Trąšų barstytuvai Pakabinami trąšų barstytuvai X40+/50+ ECONOV

Trąšų barstytuvai
SULKY X40+/50+ ECONOV

EPSILON mentės. SULKY trąšų barstytuvai X40+ ir X50+ yra komplektuojami su patentuotomis EPSILON bėrimo mentėmis. Tai dvisrautės mentės, kurios berdamos suformuoja 4 sluoksnių dirvos padengimą trąšomis. Apatinė ilgesnė mentės dalis skleidžia trąšas tolimesniu atstumu, o viršutinė sukuria papildoma srautą. Tokiu būdu suformuoti abu trąšų srautai padengia paviršių daug tolygiau, net vėjuotą dieną.
 
Nepertraukiamo veikimo svėrimo sistema. Elektrinis normos nustatymas ir reguliavimas pagal važiavimo greitį. Profesionalūs barstytuvai su svėrimo sistema leidžia išberti trąšas ypač tolygiai, pagal nustatytą normą. Kadangi skirtinga trąšų granulių sudėtis ir dydis, skirtingų trąšų tūrio vienetas skiriasi nuo svorio vieneto. Taip pat visada žinosite, kiek tiksliai trąšų yra bunkeryje, ir kiek jų išberta kiekvieno važiavimo metu.
 
Didelės talpos 3000-4000l trąšų bunkeris užtikrina didžiausią dienos produktyvumą, o galimybė tręšti iki 820 kg/ha užtikrina ir didžiausią našumą. Plačiai atsidarantis apsauginis tentas leidžia barstytuvą užpilinėti iškart iš dviejų didmaišių.
 
Tribord 3D pakraščių barstymo sistema.  Sistema reguliuojanti trąšų nubėrimą lauko pakraščiuose, kad trąšos nebūtų paskleistos per toli. 3 barstymo padėtys:
  • VISAS DARBINIS PLOTIS. Dirbant laukuose visu darbiniu pločio visas trąšų srautas beriamas visu darbiniu pločio.
  • INTENSYVUS PAKRAŠČIO BARSTYMAS. Beriamos trąšos paskleidžiamos 100 % tolygiai apie 1‒2 m nuo pakraščio. Tinka beriant šalia kitų pasėlių laukų.
  • EKOLOGINIO PAKRAŠČIO BARSTYMAS. Pagal griežčiausius Europos aplinkosauginius reikalavimus, trąšos griežtai negali patekti už Ekologinio barjero ribų. Tokiu būdu beriama iki pakraščio.
 Quartz 800 valdymo kompiuteris. Lietiminis ekranas su patogiu parinkčių išdėstymu. Lengva normos kalibracija iš kabinos, vizualus 12 sekcijų atvaizdavimas ir padengiamas lauko plotas realiu laiku, trąšų likučio rodmenys trąšadėžėje ir kiti svarbiausi duomenys rodomi pagrindiniame ekrane. Esant poreikiui, nustatymus galima išsaugoti USB atmintinėje. O jeigu ūkyje yra daugiau sekciniu būdu valdomų mašinų, tai Qaurtz 800 gali būti naudojamas kaip GPS valdiklis.
 
Reikliausiems ūkiams siekiantiems ypač preciziško trąšų išbėrimo dideliais (28–50 m) pločiais verta pagalvoti apie ECONOV sistemą. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 6 arba 12 sekcijų.
 
Kintama tręšimo norma išbarstoma naudojant derlingumo žemėlapius ir GPS signalą.  Kartu apjungus visas sistemas gaunamas tiksliausias ir geriausią valdymą rinkoje turintis barstytuvas.
 

Savybės

Aštuonios dešimtys metų gaminant trąšų barstytuvus padėjo SULKY inžinieriams sukurti ypač profesionalias, reikliausių klientų poreikius atitinkančias tręšimo mašinas. SULKY produktų gamoje kiekvienas ūkis ras sau tinkamiausią trąšų barstytuvą su ūkiui reikalingomis sistemomis.

Unikalios konstrukcijos maišytuvas su spyruokliniu noragėliu užtikrina gerą trąšų padavimą diskams, netrupindamas trąšų. Geras rezultatas naudojant trapias arba lipnias trąšas. Dirbant sunkiomis sąlygomis šis unikalus maišytuvas užtikrina ypač dideles trąšų išbėrimo normas 3–1200 kg/ha ir vienodą nuolatinį trąšų srautą. Kadangi šis maišytuvas sumontuotas iš  viršaus, tai jis netrukdo trąšų byrėjimui ir pralaidumui. Jūs visada užtikrinti, kad beriate tiksliai nustatytą trąšų normą. Galulaukėje uždarius sklendes maišytuvo judėjimas sumažėja ir trąšos lieka visiškai nepažeistos.

SULKY trąšų barstytuvai X40+ ir X50+ yra komplektuojami su patentuotomis EPSYLON bėrimo mentėmis. Tai dvisrautės mentės, kurios berdamos suformuoja 4 sluoksnių dirvos padengimą trąšomis. Apatinė ilgesnė mentės dalis skleidžia trąšas tolimesniu atstumu, o viršutinė sukuria papildoma srautą. Tokiu būdu suformuoti abu trąšų srautai padengia paviršių daug tolygiau, net vėjuotą dieną. 

Išsėjimo normos reguliavimas gali būti valdomas rankiniu būdu, tiesiog sklendės atidarymo padėtis nustatoma šalia trąšadėžės esančia svirtimi. Trąšų barstytuvai su svarstyklėmis arba kompiuteriniu VISION valdymu, turi elektrinį normos nustatymą ir reguliavimą pagal važiavimo greitį. Lengvas ir greitas nustatymas bei normos patikrinimas, leidžia SULKY trąšų barstytuvu išberti visas trąšas tolygiai, o svarbiausia tiksliai nustatytomis normomis.

SULKY trąšų barstytuvai X40+ WPB ir X50+ WPB gaminami su integruota nepertraukiamo veikimo svėrimo sistema. Dvigubas barstytuvo pakabos rėmas ir svėrimo jutiklis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Profesionalūs barstytuvai su svėrimo sistema leidžia išberti trąšas ypač tolygiai, pagal nustatytą normą. Kadangi skirtinga trąšų granulių sudėtis ir dydis, skirtingų trąšų tūrio vienetas skiriasi nuo svorio vieneto. Naudodami SULKY trąšų barstytuvus su integruota svėrimo sistema Jūs sutaupysite iki 5–10 % trąšų. Taip pat visada žinosite, kiek tiksliai trąšų yra bunkeryje, ir kiek jų išberta kiekvieno važiavimo metu.
 
Tiksliai ūkininkaujantiems ūkiams, bendrovėms ar kooperatyvams verta rinktis SULKY trąšų barstytuvus su GPS sistemomis. Tiesiai iš operatoriaus vietos valdoma bei stebima nepertraukiamo veikimo svėrimo ir galulaukių valdymo sistema Stop&Go. Tai trąšų barstytuvas su integruota palydovine GPS sistema, kuri atidaro ir uždaro trąšų padavimo sklendes, įvažiuojant/išvažiuojant iš jau barstyto ploto. Tokiu būdu išvengiama trąšų persidengimo galulaukėse ir sutaupoma trąšų. Ūkininkai naudodami SULKY barstytuvus su Stop&Go Sistema sutaupo iki 12 % trąšų, tai reiškia apie 12 % mažiau išlaidų.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

ECONOV sistema

Reikliausiems ūkiams siekiantiems ypač preciziško trąšų išbėrimo dideliais (28–50 m) pločiais verta pagalvoti apie ECONOV sistemą. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 6 arba 12 sekcijų. Siaurėjant darbiniam pločiui, automatiškai uždarinėjamos trąšų normos sklendės, kad jų išbėrimas bet kuriame lauko kvadratiniame metre būtų lygiai toks pat. Įrodyta - barstytuvo skleidžiamų trąšų trajektorija - kreivė, kuri bendrą vaizdą iš viršaus sudaro lyg banano formos. Daugumos barsytuvų veikimas sekcijiniu bėrimu yra paremtas tiesios linijos, kaip purkštuvo sijos, principu. SULKY inžinieriai, vieninteliai, kurie naudoja šią išlenktą kreivę, skaičiuodami kada reikalinga mažinti, kada didinti darbinį plotį. Toks barstytuvo valdymas, atlieka precizišką darbinio ploto padengimą trąšomis tolygiai be nereikalingo persidengimo. Ši inovatyvi ir unikali sistema leidžia pilnai valdyti trąšų barstomosios darbinį plotį belaipsniškai, kompiuteryje jį atvaizduojant 6 arba 12 sekcijų. ECONOV sistemos puikūs rezultatai - sutaupoma iki 15 % trąšų.
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

Modelis X40+ X50+
Trąšadėžės talpa, l 1900 2500 2600 3000 2400 3200 4000
Diskų skaičius, vnt 2 2 2 2 2 2 2
Išbėrimo sklendžių valdymas hidraulinis/elektrinis hidraulinis/elektrinis
Darbinis plotis, m 18–44 18–44 18–44 18–44 24–50 24–50 24–50
Trąšų išbarstymo normos, kg/ha 3–1200 3–1200 3–1200 3–1200 3–1200 3–1200 3–1200
Barstytuvo aukštis, m 1.23 1.41 1.48 1.52 1.26 1.44 1.62
Barstytuvo plotis, m 2.70 2.70 2.98 2.98 2.98 2.98 2.98
Barstytuvo ilgis, m 1.4 1.4 1.4 1.4 1.5 1.5 1.5
Svoris, kg 520 550 560 565 650 685 710

Kita gamintojo technika

Pakabinami trąšų barstytuvai DX 20/20+
SULKY dviejų diskų išcentriniai trąšų barstytuvai DX20 ir DX20+ yra patys populiariausi barstytuvai vidutinio dydžio ir mišriuose ūkiuose.
Pakabinami trąšų barstytuvai DX 30/30+
Tai 12-36 m darbinio pločio SULKY DX modeliai turintys iki 3000 l trąšadėžes, jie skirti profesionaliam naudojimui. Komplektuojami su VISION valdymo kompiuteriais ir su WPB svėrimo sistema.

Gamintojas

SULKY šiandien viena inovatyviausių ir didžiausią patirtį turinčių kompanijų, kurianti žemės ūkio techniką moder­niems ūkiams, kurie didžiuojasi tiksliais bei mažiausiomis sąnaudomis atliktais darbais. SULKY specializuojasi tik sė­jamųjų ir trąšų barstytuvų gamyboje. Pasirinkusi siaurą sritį ir joje dirbanti daugiau nei 75 metus, SULKY gaminamos žemės ūkio mašinos sukurtos reikliausiems ūkiams. Ši tech­nika yra gerai žinoma visame pasaulyje, o sėjos ir trąšų bėri­mo mašinose naudojami sprendimai leido įgyti pasitikėjimą tarp klientų.