Titulinis Žemės ūkio technika Vartytuvai Prikabinami vartytuvai

Prikabinami
vartytuvai

Automatiškai išjungiama rotorių pavara apsauganti vartytuvą sulankstant ar atsitiktinai paleidus GTV
Vartytuvo šakos yra pagamintos iš tvirto, plokščio ir cinkuoto plieno ir prie rotoriaus prisuktas taip, kad kontaktinis plotas būtų didžiausias taip užtikrinant nuolatinį galios perdavimą net sudėtingomis sąlygomis
Ypač stiprus ir standus kvadratinio profilio rėmas
Galia rotoriams perduodama šešiakampiu velenu per didelio naudingumo koeficientu ir didele perdavimo galia pasižyminčias kūgines krumplines pavaras
Tik vienodo ilgio vartymo virbai leidžia pasiekti gerą nupjauto pašaro sumaišymą. Skirtingo drėgnumo sluoksniai puikiai sumaišomi ir apverčiami leidžiant pašarą paruošti aukščiausios kokybės
Priklausomai nuo nušienautos masės kiekio ir aplinkos sąlygų MF vartytuvai turi galimybę reguliuoti metimo kampą 15°, 18° ar 21° – viskas pagal Jūsų poreikius

Savybės

5,20–17,50 m darbinio pločio prikabinami Fella vartytuvai - akivaizdus našumas daugiau nei 30 ha per 1 valandą. Greitas, kokybiškas, tolygus ir ekonomiškas pašarų džiovinimas yra viskas, ko reikia trumpam šienapjūtės sezonui.  Dėl rotorių pavaros konstrukcijos 17,50 m pločio vartytuvui vos 100 AG traktorius yra optimaliausias.

 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Akcentai

  • Tie patys ratai ir transportui, ir darbui lauke. Nereikalinga papildoma važiuoklė, todėl turite mažesnį svorį ir kur kas paprastesnę konstrukciją. 
  • Transportinėje padėtyje vartytuvai tik 2,80 m pločio. 
  • Transportinėje padėtyje rotoriai seka vienas paskui kitą - žemas transportinis aukštis ir siauras transportinis plotis. 
Katalogas (EN)

Techniniai duomenys

MASSEY FERGUSON TD 1008 TR-HYDRO TD 1310 TR-HYDRO
Darbinis plotis, m 10,20 12,70
Rotorių skaičius, vnt 8 10
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt 6 6
Transportinis plotis, m 2,78 2,78
Rekomenduojama galia, AG 48 61
Svoris, kg 1090 1305

Kita gamintojo technika

Vartytuvai su transportine važiuokle
Prikabinami šoninio grėbimo su važiuokle
MF vyniotuvai
Pagal poreikius visi MF vyniotuvai gali būti naudojami su 500 arba 75 mm plėvele.

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt