Titulinis Grūdų sandėliavimo įranga Grūdų saugojimo bokštai Frame konusiniai bokštai

FRAME
Konusiniai bokštai

Lakštai
Bokšto sienos iš cinkuotų skardos lakštų:
• Padengimas cinku 600 g/m2;
• Lakštai banguoti, bangos žingsnis - 67,7 mm;
• Lakštų storis nuo 0,8 iki 3,5 mm;
Stogas
Gaminant bokštus atsižvelgiama į šalies klimato zoną, seiminį aktyvumą ir kitas aplinkos sąlygas. Lietuvoje itin svarbu įvertinti sniego apkrovą, todėl naudojamos tvirtesnės stogo konstrukcijos. Galima sniego apkrova stogui iki 250 kg/m2, esant poreikiui gali būti ir didesnė. Stogo nuolydis 31o yra vienas didžiausių rinkoje.  
Tvirtinimo linijos
Sienos sutvirtinamos cinkuotomis išorinėmis tvirtumo sijomis. Tvirtumo sijos tvirtinamos 8.8 stiprumo klasės varžtais. Tvirtumo sijos, kaip ir kitos detalės padengtos cinku 600 g/m2.
Aptarnavimo liukai ir durys
Standartiškai kiekvieno bokšto antrame žiede montuojamas dvigubas aptarnavimo liukas.  Papildomai gali būti komplektuojamas antras liukas su aptarnavimo kopėčiomis ir aikštele, aukščiau esančiuose žieduose. Bokšto stoge yra inspektavimo liukas, skirtas apžiūrėti  saugomų grūdų būklę vizualiai. Liukų tvirta konstrukcija, todėl nesusikraipo ir lengvai darinėjasi.
Aptarnavimo kopėčios
Bokšto sienos ir stogo aptarnavimo kopėčios atitinka naujausius saugumo reikalavimus. Apsauginiai lankai, turėklai, poilsio aikštelės, neslidūs paviršiai ir kitos detalės aptarnavimą padaro patogiu ir saugiu. Padengimas cinku, toks pats, kaip viso bokšto - 600 g/m2.
Aptarnavimo takelis (galerija)
Aptarnavimo takelis arba galerija atlieka kelias funkcijas:
 
• Grandiklinio transporterio palaikymo, greito ir patogaus aptarnavimo;
• Greito bokštų aptarnavimo, nereikia į kiekvieną bokštą lipti atskirai, norint apžiūrėti padėtį bokštuose, aptarnauti temperatūros ar lygio montavimo sistemas.

FRAME gali pasiūlyti galeriją pritaikytą ir mažiausiam transporteriui, ir 1200 t/h našumo. Taip pat, esant poreikiui, galerija gali būti pritaikyta dviem transporteriams.
Ventiliatorius
Sandėliuojamiems grūdams kritiškai svarbus ventiliavimas. Siūlomi ventiliatoriai pasižymi aukštomis techninėmis charakteristikomis. Naudojami varikliai atitinka IP 55 atsparumo klasę. Korpusas iš cinkuoto plieno. Standartinėje komplektacijoje yra 2m ilgio lanksti žarna su pajungimo elementais. Ventiliatoriai gali būti stacionarūs ir mobilūs.
Stogo kaminėliai ir ištraukimo ventiliatoriai
Standartiškai komplektuojami lenkti stogo kaminėliai. Kaminėlio konstrukcija gerai apgalvota. Jis aukštai pakyla nuo stogo ir užsilenkia taip, kad anga būna lygiagrečiai žemei, todėl nebaisus stogu tekantis vanduo ir pustomas sniegas. Taip pat galime pasiūlyti ir stoginius ištraukimo ventiliatorius, drėgmei ištraukti, drėgnam orui ištraukti kondensato susidarymo galimybę sumažinti iki minimumo.
Lygio davikliai ir temperatūros matavimo sistemos
Standartinėje komplektacijoje yra viršutinis ir apatinis lygio davikliai. Davikliai lengvai tvirtinami ir nereikalauja daug priežiūros. Tinka visoms grūdinėms kultūroms.
Taip pat siūlome temperatūros kontrolės sistemas. Nuo rankinių terminalų iki mikro -procesorinių kompiuterizuotų valdymo sistemų.
Ventiliavimo sistema
Į ventiliacinį konusą oras paduodamas per 400 mm ortakį. Sprendimas paprastas, bet labai efektyvus. Naudojamas bokštuose iki 1508 m³. Didesniuose bokštuose prie konuso tvirtinami perforuoti ventiliavimo vamzdžiai. 

Savybės

FRAME konusiniai bokštai

 
Italų gamintojo FRAME konusiniai, banguotos skardos bokštai skirti grūdinių kultūrų ir kitų birių produktų saugojimui. Plati talpų ir priedų gama leidžia bokštus parinkti pagal ūkio poreikius ir turimą įrangą. Bokštų diametras nuo 3.64 iki 14.55 metrų. Bokšto sienos iš cinkuotų banguotos skardos lakštų. Lapo bangos žingsnis - 67,7 mm. Bokšto sienos, tvirtumo sijos, aikštelės ir kitos detalės padengtos cinku 600 g/m2. Sienos sutvirtintos cinkuotomis išorinėmis tvirtumo sijomis. Konusinė konstrukcija leidžia bokštą iškrauti gravitacijos pagalba, todėl šie bokštai naudojami kaip tarpinės talpos prieš džiovinimą ir kaip ekspedicinės talpos greitam pakrovimui į transportą.
 
FRAME konusinių bokštų privalumai:
 • Tinka laikyti grūdus prieš džiovinimą;
 • Plati talpų gama;
 • Aukšta medžiagų, detalių ir gamybos proceso kokybė;
 • Banguotos skardos lakštai;
 • Padengimas cinku 600 g/m2;
 • Stogo nuolydis - 31o;
 • Bokštuose galima saugoti visas birias kultūras ir granules;
 • Plati komplektuojamų priedų gama;
 • Įvairūs ventiliavimo sistemų sprendimai;
 • Konuse esančių varžtų galvutės užapvalintos;
 • Dvigubas aptarnavimo liukas bokšto sienoje;
 • Optimalus aptarnavimo takelio (galerijos) ir kitų aikštelių išdėstymas;
 
FRAME konusinių bokštų priedai:
 • Aptarnavimo takelis (galerija) ir kitos aptarnavimo aikštelės;
 • Kopėčios su apsauginiais lankais ir poilsio aikštelėmis arba laiptai su turėklais;
 • Ventiliavimo kūgis ir perforuoti ventiliavimo vamzdžiai;
 • Ventiliatoriai, ventiliavimo kaminėliai, ištraukiantys ventiliavimo kaminėliai;
 • Lygio davikliai;
 • Temperatūros matavimo sistemos;
 • Bokšto pakėlimo konstrukcija greitam pakrovimui į transportą;
 • Kita.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 45547  info@ewa.lt

Techniniai duomenys

FRAME konusinių bokštų parametrų intervalai
Modeliai Konuso kampas, o Talpa, m3 Diametras, m Aukštis, m Cinkavimas, g/m2
FC4 - FC14 45 57 - 3 811 3,64 - 14,55 9,00 - 37,79 600
FC4 - FC8 60 61 - 1 219 3,64 - 7,28 9,65 - 35,35 600
FH4 - FH8* 45 57 - 650 3,64 - 7,28 8,00- 17,94 600
* FH naujos konstrukcijos konusiniai bokštai iki 650 m3
 

Apie gamintoją

Gamybinė įmonė FRAME, gaminanti grūdų ir pašarų saugojimo bokštus, įsikūrusi netoli Bolonijos šiaurės Italijoje. Saugyklų gamybą pradėjo 1990 m. ir išaugo iki vieno didžiausių bokštų gamintojų Europoje. „FRAME“ yra kanadiečių korporacijos „AG Growth International Group“ dalis. Šiai korporacijai priklauso tokie prekės ženklai kaip WESTEEL, TWISTER, PTM, GRAIN GUARD, WESTFIELD, REM, STORM, WHEATHEART, TRAMCO ir kt.

Per paskutinius 10 metų „FRAME“ nuolat tobulėjo ir išaugo iki rinkos lyderio Europoje. Didelis dėmesys skiriamas produktų ir paslaugų kokybei. FRAME apdovanoti ISO 9001 kokybės standartu grūdų saugojimo bokštų gamyboje, EN ISO 3834 standartu suvirinimo darbams ir naujausius ES reikalavimus atitinkančiu CE ženkliuku (UNI EN 1090-1). FRAME turi savo laboratoriją, kurioje atliekami medžiagų ir detalių tvirtumo bei atsparumo tyrimai. Gaminant bokštus įvertinamos regionų seisminis aktyvumas, vėjo greitis, sniego apkrova ir kitos aplinko sąlygos.

Gamintojo sertifikatai: