Titulinis Žemės ūkio technika Kultivatoriai

Kultivatoriai

Cultilift
Cultitrail
Cultimax
Rollomaximum
SWIFTER SN
SWIFTER SN - tai priešsėjinio dirbimo mašina, galinti paruošti idealų sėklos guolį net ir po labai grubaus pirminio dirbimo.
Ji gali būti naudojama tiek minimalaus, tiek tradicinio žemės dirbimo sistemose.
SWIFTER SO
SWIFTER SO - tai tradicinė priešsėjinio dirbimo mašina, atliekanti visas idealiam sėklų guoliui paruošti bet kokioje dirvoje reikalingas operacijas vienu metu. 
Ji gali būti naudojama tiek minimalaus, tiek tradicinio žemės dirbimo sistemose. 
SWIFTER SO F
SWIFTER SO_F - tai priešsėjinio dirbimo mašina gaminama tradicinio SO kultivatoriaus pagrindu. Paprastesnė ir lengvesnė, bet vis tiek atliekanti iki 7 operacijų vienu pravažiavimu. 
Ji gali būti naudojama tiek minimalaus, tiek tradicinio žemės dirbimo sistemose. Konstrukcija įgalina lengvai kaitalioti darbines sekcijas.
SWIFTER SO_PROFI
SWIFTER SO_PROFI – modernus sėklų guolio kultivatorius, galintis paruošti dirvą sėjai vienu pravažiavimu.  Unikali mašinos savybė yra spyruoklinė šoninių rėmų spaudimo į dirvą sistema, dėl kurios galima dirbti dideliu greičiu iki 15 km/h ir vienodu gyliu, prisitaikant prie dirvos nelygumų.  Swifter gali būti aprūpintas Crosskill užbaigimo volu, jei reikia geriau sutankinti dirvą.
Naujiena
SWIFTER SE
SWIFTER SE - tai prikabinama didelio užgriebio pločio priešsėjinio dirbimo mašina, atliekanti visas idealiam sėklų guoliui paruošti bet kokioje dirvoje reikalingas operacijas vienu metu. 
Šis naujas modelis pasižymi unikaliu lankstymu į transportinę padėtį - važiavimo kryptimi.  Tai palengvina važiavimą nelygiu paviršiumi, be to mašina tampa kompaktiškesnė. 
SWIFTER SM
SWIFTER SM - tai prikabinama didelio užgriebio pločio priešsėjinio dirbimo mašina, atliekanti visas idealiam sėklų guoliui paruošti bet kokioje dirvoje reikalingas operacijas vienu metu. 
Didelis našumas leidžia nepraleisti agotechninių terminų.