Titulinis Žemės ūkio technika Grėbliai Prikabinami grėbliai

Prikabinami
grėbliai

Rotoriaus bėgimo takelis pagamintas iš aukštos kokybės skilimui ir lūžiui atsparaus grafitinio ketaus, kuris užtikriną sklandų ir tolygų grėbimo pirštų judėjimą. Grėbimo pirštai rotoriuje išdėstyti tangentiškai ir judantys sinusoidės dėsniu užtikrinant labai tikslų grėbimo pirštų pozicionavimą grėbiant.
Grėbimo pirštų laikikliai prie rotoriaus susukti trimis varžtais, kurie dėl kūginio paviršiaus prisukant sudaro didesnį kontaktinį plotą ir dėka jų gaunamas puikus išcentravimas ir ilgalaikiškumas. Kiekvieną grėbimo laikiklio korpusą galima pakeisti atskirai, atsukus varžtus ir ištraukti. Nereikia ardyti viso rotoriaus.
Prikabinimas lengvas ir patogus taip neapraunant traktoriaus galinio keltuvo skirta naudoti su mažo galingumo traktoriais.
Dviejų rotorių grėblio darbinis plotis reguliuojamas hidrauliškai. Hidrauliškai paslinkus galinį rotorių, į dešinę, formuojama viena pradalgė paslinkus galinį rotorių, į kairę, formuojamos dvi pradalgės.
Tandeminė važiuoklė esanti standarte leidžia puikiai kopijuoti grėbiamą paviršių ir  išdėstyti kaip įmanoma arčiau grėbimo spyruoklių leidžia išsaugoti aukščiausią ruošiamo pašaro kokybę. Galimybė reguliuoti ratukų posvyrio kampą idealiai pritaikaint grėblį prie lauko kontūro.

Savybės

4,50 m darbinio pločio prikabinami vieno rotoriaus, ir 6,30 m darbinio pločio grėbliai puikiai tinka mažos galios ir mažo svorio traktoriams. Segmentinė rotoriaus konstrukcija, nuo dulkių apsaugotas bėgimo takelis. Fella rotoriaus pavara be papildomų kampinių ar cilindrinių reduktorių – galios ir kuro taupymas, mažesnė rizika sugadinti padargą, puriai suformuota pradalgė, tolygus paviršiaus kopijavimas ir aukštas rotoriaus pakėlimas galulaukėje. 
 

Akcentai

  • Patvarus dizainas
  • Hidrauliškai pakeliama/nuleidžiama važiuoklė
  • Nuimami visi spyruoklių laikikliai
  • Efektyvus ir švarus darbas. 
  • Lengvas reguliavimas
  • Didelis darbinis plotas
  • Mažas galios poreikis


Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 616 77504 info@ewa.lt

Techniniai duomenys

TS Modeliai 456 T 1502
Tipas prikabinamas
Rotorių skaičius 1 2
Darbinis plotis, m 4,5 7
Formuojama pradalgė, m 0,75 - 1,60 0,60 - 1,90
Rotoriaus velenų skaičius, vnt. 12 12/12
Spyruoklių skaičius 1 rotoriui, vnt. 4 4
Trasporinis plotis, m 2,1 2,3
Rekomenduojama galia, AG 41 45
Svoris, kg 600 1380

Gamintojas

Vokietijos šienavimo technikos lyderiai FELLA jau daugiau nei 95 metus sėkmingai tobulina pašarų ruošimo technikos kokybę ir diegia naujas technologijas ir idėjas. Šiuo metu FELLA gamą sudaro daugiau nei 100 įvairaus tipo ir darbinio pločio šienapjovių ir grėblių ir vartytuvų. Kadangi FELLA gamykla specializuojasi gamindama šienapjoves, grėblius ir vartytuvus – todėl geriausiai žino ko reikia jos klientams.

fella.eu