Titulinis Žemės ūkio technika Traktoriai MF 8700 S | 280-400 AG

Massey Ferguson
MF 8700 S

Galios ir svorio santykis
MF traktoriai turi vieną geriausių galios ir svorio santykį - 47/53 svorio pasiskirstymas ant ašių užtikrina stabilumą ir trauką, be papildomo svorio. Todėl atliekant transportavimo darbus galima vežti didesnį krovinį. Kai reikalinga didesnė trauka, visada galima padidinti traktoriaus svorį papildomais balastiniais svoriais. MF 8700S traktorių maksimalus leistinas svoris 18000 kg, o tai yra daugiau, nei reikia ratiniam traktoriui. Priekyje montuojami svoriai, gali būti pakeisti integruota priekine 3-taške pakaba, todėl svorio keitimas tampa greitai įveikiama užduotimi. Į tritaškę pakabą kabinami monolitiniai svoriai gali būti 1200, 1500, 1800 ir 2400 kg. Naudojant sunkius padargus tikslinga išnaudoti ir galinę traktoriaus ašį. Į galinius ratus galima dėti integruotus svorius po 250, 500, 750 ar net po 1500 kg.
 
Priekinė pakaba
MF priekinės 3-taškės pakabos keliamoji galia 5000 kg. Sėjantiems su sudėtinėmis sėjamosiomis, galima pasirinkti ir priekinį GTV. Tokiu būdu priekyje montuojamas sėjamosios bunkeris, leidžia darbus atlikti našiau ir su mažesnėmis sąnaudomis. Visuose MF 8700S serijos traktoriuose, priekinė 3-taškė pakaba ir priekinė hidraulinė pora turi savo atskirą valdymo vožtuvų bloką, todėl nebereikia išnaudoti galinių hidraulinių porų. Šitaip galima prie traktoriaus kabinti sudėtingus padargus, ir visada turėti didžiausią komfortą. Išgaubtas priekinė pakabos rėmas leidžia susukti traktoriaus priekinius ratus didžiausiu kampu, todėl užtikrintas geriausias manevringumas.
 
AGCO Power varikliai
MF 8700S serijoje naudojami varikliai, atitinkantys griežčiausius Tier 4 Final emisijų standartus. Šešių cilindrų 8,4 litro 24 vožtuvų, su aukšto slėgio kuro įpurškimo sistema Common Rail, turbo kompresoriumi ir tarpiniu oro aušinimu aprūpinti agregatai. Deginių neutralizavimo sistema su SCR ir dyzelino oksidacijos katalizatoriumi (DOC) sumontuoti po variklio gaubtu ir išmetimo vamzdyje, šalia kabinos, todėl nereikia didinti variklio gaubto, o matomumas aplink traktorių išlieka toks pat puikus. Kadangi MF 8700S serijos traktoriuose naudojama jau 3 kartos SCR sistema, tai AdBlue sąnaudos mažesnės, efektyvesnis deginių neutralizavimas ir maksimali galia išvystoma visą laiką.
Priekinis tiltas
Priekinis amortizuojantis tiltas MF 8700S serijos traktoriuose – protingas inžinierių sprendimas. Tai balkinė tilto konstrukcija su dviguba „U“ formos lygiagretaus kopijavimo sistema. Vienas stambus hidraulinis cilindras ir tilto amortizavimo valdymo kopiuteris užtikrina gerą komfortą, didžiausią trauką ir gerą manevringumą. Mažiau judančių dalių ir stambios tilto korpuso detalės užtikrina ilgaamžiškumą. Specialus sustiprintas priekinio tilto dizainas skirtas ūkiams, kurie naudoja dvigubintus ratus priekyje. Šiam reikalui MF inžinieriai sukūrė stambesnius vairavimo cilindrus, traukes, posūkio šarnyrus ir stambesnes galines pavaras. Tokiu būdu tiek balkinis, tiek amortizuojantis QuadLink HD tiltas leidžia be rūpesčių naudoti visus dvigubintus traktoriaus ratus.
 
Bepakopė transmisija
MF 8700S traktoriuose naudojama geriausia rinkoje bepakopė transmisija Dyna-VT. Ji išsiskiria ekonomiškumu, efektyviu galios perdavimu iš variklio į ratus, ypač dideliu lankstumu dirbant skirtingus darbus ir patogiausiu naudojimu. Unikali transmisijos konstrukcija leidžia traktoriui važiuoti Jūsų pasirinktu greičiu, išlaikant pačius mažiausius variklio sūkius, taip sutaupant žymų kuro kiekį. Tad kuo daugiau valandų MF 8700S galiūnai dirba, tuo greičiau jie atsiperka, lyginant su kitais šio segmento traktoriais
Specialios padangos
Prie visų svarbiausių MF 8700S bruožų prisideda ir vienas naujesnių – ypač žemo slėgio ir didelės apkrovos Michelin AXIOBIB 2 padangos. MF kartu su Michelin atlikę daug bandymų gavo ypač gerus rezultatus. Naujas ir padangos matmuo – 650/85 R42, kuris ir skirtas didelės galios traktoriams. Naujo dizainio padangos gali dirbti lauke net su 0,8 bar slėgiu. Žemas slėgis leidžia padangos atraminį plotą į dirvą padidinti iki 26%, todėl padanga vienu metu į žemę remiasi net 3 poromis protektorių. Tokiu būdu trauka paididėja net iki 28%. Tai reiškia iki 30% sumažėjusį prabuksavimą, padeda sutaupyti kuro ir laiko, o darbo efektyvumas padidėja net iki 11%.  
Kabinos komplektacija
Efficient
Pažangi įranga, skirta padidinti jūsų darbo efektyvumą. Ypač patogus kasdieniniam darbui Command Control Armrest porankis su transmisijos, galinės pakabos, hidraulinių porų, GTV ir galulaukių sistemos valdymu. Visos svarbiausios ir dažnai atliekamos operacijos valdomos atliekant mažai rankos judesių, todėl operatorius nepervargsta. Pagal poreikius Efficient verisja gali būti užsakyta su Datatronic-4 valdymo kompiuteriu.

Exclusive
Didžiausio produktyvumo ir inovacijų išraiška. Command Control Armrest valdymo porankis su universalia visų funkcijų valdymo svirtimi Multipad. Traktoriaus parametrų ir valdymo kompiuteris Datatronic-4CCD, ISOBUS jungtis, elektra valdomos hidraulinės poros, automatinė klimato kontrolės sistema – viskas komfortui, kurį Jūs vertinate. Naujausia ISOBUS technologija leidžia lengvai susieti Jūsų traktorių su užkabintu padargu, kad valdymą galėtumėte atlikti Jums įprastais Datatronic-4CCD kompiuteriu ir Multipad svirtimi.
Automatinė vairavimo sistema
MF savo klientams siūlo Auto-Guide automatinę vairavimo sistemą. Pagal kiekvieno ūkio poreikius galimas skirtingas vairavimo tikslumas. Su nemokamu signalu iki 15-25 cm, esant tikslumo poreikiui iki 10 cm, ir galiausiai reikliausiems klientams net 2,5 cm.
 
Galinė pakaba
MF 8700S serija aprūpinta galingiausia hidrauline sistema ir nepriekaištingomis 3-taškėmis pakabomis. Nenuostabu, juk būtent Massey Ferguson išradimas 3 taškų padargų pakaba, be kurios šiandien neišsiverstų nei vienas traktorių gamintojas. Atviro arba uždaro tipo Load Sensing hidraulinės sistemos, kurių našumas 205 l/min užtikrina visuose šios serijos traktoriuose reikalingą hidraulinį srautą ir galią. 5 T priekinės ir 12 T galinės pakabos ir net iki 9 hidraulinių porų leidžia traktorių išnaudoti maksimaliai.

Savybės

GALINGIAUSI MF TRAKTORIAI


Sumažinkite darbo krūvį su galingiausiais Massey Ferguson traktoriais. Naujoji MF 8700 S serija – Massey Ferguson inžinierių pasiekimų viršūnė. Ją puošia galingiausias iš kada nors pagamintų traktorių, modelis – flagmanas, kurio standartinis variantas viršija 400 AG. Iš esmės naujoviška MF 8700 S serija šioje kategorijoje užtikrina labiausiai veiksmingą, efektyvią ir naudingą galią. Jei jau esate Massey Ferguson klientas, atidžiau patyrinėkite ir pamatysite, dėl ko MF 8700 S traktoriai yra dar našesni už tas mašinas, kurias jau pažįstate ir kuriomis pasitikite. O jei dar nesate Massey Ferguson klientas, prašome skaityti toliau, kad suprastumėte, kuo MF 8700 S serija skiriasi nuo kitų traktorių panašios galios diapazone.
 
Tai traktoriai, galintys lengvai apdirbti hektarą po hektaro sunaudojant mažiausiai degalų ir operatoriui patiriant mažiausią nuovargį. Nors tai didžiausi Massey Ferguson pagaminti traktoriai, aiškiai juntamas jų panašumas į kitus MF traktorius, išlaikomi to paties solidaus ir stilingo dizaino štrichai. Taip pat iš karto matyti tas pats įsipareigojimas užtikrinti produkto kokybę, būdingą visiems MF produktams, nes MF 8700 S išrado tų pačių kvalifikuotų inžinierių ir gamintojų komanda, esanti Bovėje (Prancūzijoje).
MF 8700 S seriją sudaro 6 modeliai, aprėpiantys nuo 280 iki 400 AG traktorius. AGCO Power variklis sujungtas su Dyna-VT bepakope transmisija, unikali OptiRide kabinos amortizacija, galinga hidraulinė sistema, 5000 kg priekinė ir 12000 kg keliamosios galios galinė 3-taškė pakaba – šiandien ekspertų veritnamas kaip vienas geriausiai sukonstruotų traktorių savo klasėje. 
 

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 679 67300 info@ewa.lt

Nauji našaus ūkininkavimo aspektai:

• Naujos kartos AGCO Power varikliai su AdBlue sistema atitinkantys Tier 4 Final galutinius emisijų standartus, yra vieni taupiausių, o be to, užtikrina didelį sukimo momentą ir neprilygstamą galią. Dar 2008 metais Massey Ferguson buvo pirmieji įdiegę ir pradėję naudot AdBlue deginių nukenksminimo sistemą, kurią šiandien pradėjo naudoti visi traktorių gamintojai. Galite būti užtikrinti, kad ne tik mažiausios kuro, bet ir AdBlue tirpalo sąnaudos bus garantuotos pasirinkus MF 8700 S serijos flagmanus.
 
• MF 8700 S traktoriuose naudojama geriausia rinkoje bepakopė transmisija Dyna-VT. Apskritai bepakopė transmisija išsiskiria ekonomiškumu, efektyviu galios perdavimu iš variklio į ratus, ypač dideliu lankstumu dirbant skiritngus darbus ir patogiausiu naudojimu. Unikali transmisijos konstrukcija leidžia traktoriui važiuoti Jūsų pasirinktu greičiu, išlaikant pačius mažiausius variklio sūkius, taip sutaupant žymų kuro kiekį. Tokiu būdu, kuo daugiau valandų MF 8700 S serijos galiūnai dirba, tuo greičiau jie atsiperka, lyginant su kitais šio segmento traktoriais. DTM – dinaminis traktoriaus valdymas automatiškai valdo mažiausius galimus variklio sūkius, palaikydama pastovų, nustatytą traktoriaus judėjimo greitį. Supervisor sistema automatiškai valdo traktoriaus judėjimo greitį, pagal per daug padidėjusią variklio apkrovą. Tokiu būdu operatorius atlieka paprasčiausią traktoriaus vairavimą, padargų nustatymus ir valdymą, visą judėjimo greitį ir variklio apkrovą palikdamas valdyti pačiam traktoriui.

• Naši ir galinga, nuo transmisijos atskira hidraulinė sistema, su virš 200 ltr/min hidraulinio siurblio našumu. Iki 6 hidraulinių porų į galą ir iki 3 į priekį. Galinės 3-taškės pakabos keliamoji galia 12 tonų, priekinės pakabos 5 tonos. Tai daugiau nei reikia Jūsų ūkiui, bet visada gera žinoti, kad turi rezervą.

• Massey Ferguson jau seniai yra lyderis teikiant sprendimus, padedančius ūkininkams iki minimumo sumažinti darbines išlaidas, o MF 8700 S traktoriai tęsia šią tradiciją – įdiegtos naujausios AGCO Fuse Technologies™, leidžiančios operatoriams ir savininkams nuolat gauti reikiamą informaciją ir palaikyti optimalų savo mašinų darbą.
Massey Ferguson visada buvo vieni geriausių traktorių ne tik technine, technologine prasme, bet ir dizaino atžvilgiu, operatoriaus aplinkos ergonomiškumu. Du kabinos įrangos paketai: Efficient arba Exclusive. Abiem atvejais – geriausia  savo klasėje operatoriaus aplinka. Command Control porankis, su visais svarbiausiais valdymo jungikliais ir mygtukais visada šalia, po ranka. Papildomos funkcijos ir sistemos, kaip GTV greičio parinkimas, jėginio pakabos valdymo nustatymas, reikalingų šviesų įjungimas, 4 varančių ratų ar galinio diferencialo blokituotės aktyvavimas valdomi dešiniame kabinos statramstyje įmontuotais mygutkais. Tokiu būdu valdymo porankis neperkrautas nereikalingais, retai darbų eigoje naudojamais mygtukais. Unikali 4 taškų nepriklausoma kabinos amortizacija OptiRide Plus suteikia maksimalų komfortą operatoriui ir keleiviui, dirbantiems Massey Ferguson galiūnais.

APŽIŪRĖKITE TRAKTORIUS VIRTUALIAI
Peržiūrėti PDF

Techniniai duomenys


MODELIS MF 8727 S MF 8730 S MF 8732 S MF 8735 S MF 8737 S MF 8740 S
Sertifikuojama nominali galia, kW/AG* 206/280 224/305 246/335 262/356 280/381 280/381
Sertifikuojama maksimali galia, kW/AG** 225/306 243/330 266/362 280/381 298/405 298/405
Maksimali galia be EPM, kW/AG** 198,5/270 217/295 235/320 257/350 272/370 294/400
Maksimalus sukimo momentas, Nm 1300 1390 1530 1590 1600 1600
Galimos transmisijos Dyna-VT Dyna-VT Dyna-VT Dyna-VT Dyna-VT Dyna-VT
Hidraulinio siurblio našumas, l/min 205 205 205 205 205 205
Galinės pakabos keliamoji galia, kg 12000 12000 12000 12000 12000 12000
Maks. hidraulinių porų skaičius, vnt 2 + 6 2 + 6 2 + 6 2 + 6 2 + 6 2 + 6
Traktoriaus bazė, mm 3010 3010 3010 3010 3010 3010
Didžiausias bendras ilgis, mm 6200 6200 6200 6200 6200 6200
Didžiausias aukštis, mm 3515 3515 3515 3515 3515 3515
Bazinis svoris, kg 10800 10800 10800 10800 10800 10800
Maksimalus bendras svoris, kg 18000 18000 18000 18000 18000 18000
Kuro / AdBlue bako talpa, l 630/60 630/60 630/60 630/60 630/60 630/60

* Prie 2100 aps/min
** Prie 1950 aps/min
MF IDEAL 451-790 AG

Gamintojas

Skaičiuojanti jau daugiau nei 170 metų korporacija šiandien yra viena didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų pasaulyje. Dar 1800-ųjų pabaigoje ši korporacija jau buvo tapusi tarptautiniu žemės ūkio technikos gamintoju ir eksportuotoju. Šiandien Massey Ferguson yra didžiausias pasaulinis brand‘as eksportuojantis savo gaminamą žemės ūkio techniką į daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje, o visą distribucijos tinklą sudaro apie penki tūkstančiai atstovybių.

Massey Ferguson tai daugiausiai šiuolaikiniam žemės ūkiui davęs gamintojas. Dar apie 1900-uosius pagaminę pirmąjį prikabinąmą javų šukuotuvą-kombainą jie žengė nepaprastai svarbų žingsnį į 1930-ųjų dešimtmetį, kada pasauliui buvo pristatytas pirmasis savaeigis javų kombainas Massey-Haris No.20. Šis kombainas yra pradžia visų šiandieninių javų kombainų gamintojams, kurie savo mašinas rinkai pristatė tik po gerų 20 metų. Massey Ferguson per visus istorijos metus buvo ir yra vienu didžiausiu javų kombainų gamintojų ir inovatorių. Net šiandien paprastai atrodančios tiksliosios žemdirbystės užuomazgos, tokios kaip derlingumo žemėlapių sukūrimas kūlimo metu, Massey Ferguson javų kombainuose buvo pradėtos naudoti dar 1992 metais. Šiandien Massey Ferguson javų kombainų gamą sudaro kratiklinės, hibridinės ar ašinės kūlimo-sepravimo sistemas turinčios derliaus nuėmimo mašinos su nuo 176 iki 790 AG galios varikliais.

Kalbant apie traktorius, Massey Ferguson korporacija visai žemės ūkio technikos raidai yra davusi dar daugiau. Visų pirma 3-taškės pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galymbes. Massey Ferguson taip pat yra ir pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintojai, kurimae visi mazgai iki pat šių dienų yra išdėstomi taip pat: priekinis tiltas, radiatorius, variklis, tarpinės dalys tarp variklio ir transmisjos, transmisija, tiltas, pakaba, hidraulika, vidurinės padėties sėdijimas ir daug kitų šiuolaikinių traktorių bruožų. 1930-aisais metais Massey Ferguson pagamino pirmąjį traktorių su 4 ratų pavara 4WD. Šie traktoriai turėjo ir daugiau šiandieniniams traktoriams būdingų bruožų, tokių kaip šlapiadiskė sankaba, slėginis transmisijos tepimas su atskiru hidrauliniu sirubliu, starteriu užvedamu varikliu ir kt. Bėgant metams Massey Ferguson išrasdavo ir pristatydavo rinkai vis naujų bruožų ir galingumų traktorių modelius. Jie pirmieji pagamino ir Low-High transmisją, kada važiavimo eigoje buvo keičiamas diapozonas be sankabos, elektrohidraulinis reversas, pirmoji pasaulyje ELC – elektroniškai valdoma galinės pakabos sistema su jėginiu-poziciniu valdymu. Tokią sistemą visis gamintojai naudoja iki šiol. Taip pat Massey Ferguson pirmieji pagaminot traktorių su borto kompiuteriu Autotronic dar 1980-ųjų dešimtmentyje. Šiandien Massey Ferguson traktoriuose naudojami 5 kartos Datatronic terminalai traktorių valdymui. Per visą traktorių gamybos istoriją Massey Ferguson yra pagaminę daugiausiai skiritngų modelių traktorių su įvairiausiomis patentuotomis savybėmis, todėl šiandien dienai vienatais pasaulyje daugiausia šio gamintojo traktorių apskritai.

Massey Ferguson taip pat savo gamoje turi platų teleskopinių krautuvų asortimentą, šienavimo technikos jau 100 metų lyderiaujančios Europoje gamą, didžiųjų stačiakampių ryšulių gamyklą Hesston‘e su daugiau nei 50 metų gamybos ir patentų istorija bei ritinių presų bei kombinuotų rinių presų-vyniotuvų pažangiausią gamykla Vokietijoje (buvusi Lely Welger presų gamykla). Kitose pasaulio rinkose Massey Ferguson turi ir platesnę žemės ūkio technikos gamą kiurioje dar pozicionuojasi ir savaeigiai purkšuvai, tiesioginės sėjamosios, žemės dirbimo padargai, savaeigės rapsapjovės ir kita technika.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+ 370 679 67300 info@ewa.lt