Titulinis Žemės ūkio technika Tręšimo technika

Tręšimo technika

Pakabinami trąšų barstytuvai DX 20/20+
Pakabinami trąšų barstytuvai DX 30/30+
Pakabinami trąšų barstytuvai X40+/50+ ECONOV
Prikabinami trąšų barstytuvai POLYVRAC XT
Prikabinami trąšų barstytuvai POLYVRAC XT. Visos geriausios pakabinamų barstytuvų savybės sujungtos su ypač didele trąšadėže ir galimybe berti įvairiausias medžiagas. Mineralinių trąšų bėrimui talpa nuo 7200 l iki 15500 l. Trąšų bėrimo plotis nuo 18 iki 50 m.
Trašų ir sėklų bunkeris BEDNAR FERTI-BOX FB
FERTI-BOX FB skirtas trąšoms įterpti tiesiai į dirvą. Mašina kabinama ant traktoriaus tritaškės kat.III arba IV pakabinimo sistemos. Nuo trąšadėžės iki išbertuvų ant žemės dirbimo padargo trąšos (sėklos) transportuojamos pneumatiškai.
Trąšų ir sėklų bunkeris BEDNAR FERTI-BOX FB_F
FERTI-BOX FB_F – tai traktoriaus priekyje pakabinamas bunkeris, skirtas visų pirma trąšoms terpti į dirvą jos dirbimo metu. Bunkeryje slėgis yra padidintas. Dėl šio ypatumo pagerėja medžiagų dozavimas, ypač trąšų, kuriomis sudėtingiau tinkamai užpildyti dozatorių.
Trąšų ir sėklų bunkeris BEDNAR FERTI-BOX FB_TN
FERTI-BOX FB 1500 TN skirtas dabartiniams ir būsimiems TERRALAND TN čyzelinių plūgų naudotojams. 1,500 litrų talpos bunkeris montuojamas tiesiai ant čyzelinio plūgo rėmo. Trąšos hidrauliškai varomas sraigtiniu transporteriu tiekiamos į dozatorių, tada pneumatiškai į terptuvus prie čyzelinio plūgo darbinių organų.
Trąšų ir sėklų bunkeris BEDNAR FERTI-CART FC 3500
FERTI-CART – tai padidinto slėgio trąšadėžė, skirta trąšų terpimui į gilesnius dirvos horizontus, agreguojant su dirvos dirbimo padargais. FERTI-CART sukonstruota, siekiant maksimaliai supaprastinti darbą su granuliuotomis trąšomis.
Trąšų bunkeris COMBO CS
COMBO System CS – tai padidinto slėgio bunkeris, skirtas įvairioms operacijoms augalininkystėje.  Ypač efektyvus agreguojant su Terrastrip ar Terraland čyzeliniais plūgais ir CORSA CN sėjamąja.