Titulinis Žemės ūkio technika Presai | Vyniotuvai Ritinių vyniotuvai Euromilk

EUROMILK
SCORPIO

750 mm plėvelės padavimo voliukas
3-jų plėvelių laikikliai
Reguliuojamas prikabinimo kilpos aukštis
Hidraulinis grąžulo išlankstymas/sulankstymas
Hidraulinis skirstytuvas
Plačios 400/60x15,5 padangos
Ritinio laikymo būgnų reguliavimas

Savybės

Svarbiausia produktyvumas!


EUROMILK siūlo aukštos kokybės priekinio paėmimo ritinių vyniotuvus. SCORPIO vyniotuvas kaip ir visi EUROMILK produktai pagaminti itin kokybiškai ir pritaikyti inovatyvūs sprendimai, kurių neturi kiti gamintojai: greitas ir paprastas ritinio paėmimas, greitas apvyniojimas ir paprastas valdymas. Visas vyniotuvas pagamintas iš kokybiško plieno, kuris užtikrins ilgaamžį naudojimą. Miltelinis dažymas suteikia puikų metalo padengimą ir apsaugą nuo korozijos.

SCORPIO vyniotuve sumontuotas hidraulinis plėvelės laikiklis ir atpjovėjas, kurie užtikriną pastovų darbą be jokių trukdžių. Žemas svorio centras, platus tarpvėžis ir plačios padangos leidžia vyniotuvą naudoti įvairiausiomis sąlygomis.

EUROMILK SCORPIO yra priekinio paėmimo vyniotuvas. Šis ritinio paėmimo būdas yra vienas efektyviausių:
Ritinys yra paimamas greitai ir efektingai nepažeidžiant apvynioto tinklelio ar špagato. Valdymas paprastas ir nesudėtingas naudojant mechanines svirtis ar elektroninį valdymo pultą iš kabinos.

SCORPIO ritinių vyniotuvas dirba visomis sąlygomis, net šlapios pievos nėra problema naudojant plačias 400/60x15,5 padangas.
Išilginis ritinio paėmimas ypatingai padeda kai yra siauri laukai. SCORPIO ritinių vyniotuvą galima naudoti ir prikabinus prie ritinių preso, taip nedarant papildomų vėžų ir taupant brangų laiką.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite mums:
+370 616 77504 info@ewa.lt

Pasitikėkite ekspertais

EUROMILK yra šeimos valdoma įmonė teikianti gyvulininkystės ūkiams specializuotus sprendimus. Pagrindinė įmonės veikla yra aukščiausios kokybės produktų gamyba - mėšlo kratytuvai, pašarų dalintuvai, ritinių vyniotuvai.

EUROMILK įmonė - nuolatos tobulėjanti ir pritaikant savo gaminamose mašinose pažangiausius sprendimus. Kiekvienos mašinos konstrukcija yra unikali ir rinkoje neturinti analogų - kokybės ir patikimumo prasme.

Kiekviena mašina yra paruošiama pagal individualius kliento poreikius, pirmiausia įsiklausius kas yra reikalingiausia ūkininkui.

Pagrindinis EUROMILK tikslas - kokybiška produkcija ir technologiniai sprendimai atitinkantys kiekvieno individualaus ūkio poreikis.
Katalogas (LT)

Techniniai duomenys

EUROMILK MODELIAI EM SCORPIO EM SPIDER
Vyniotuvo tipas Priekinis ritinio paėmimas Šoninis ritinio paėmimas
Plotis, m 2,60 2,65
Darbinis/transportinis plotis 6,40/4,80 3,83/2,65
Vyniotuvo svoris, kg 1320 1320
Leistinas ritinio svoris, kg 1000 1000
Pavara hidraulinė hidraulinė
Reikalinga traktoriaus galia, AG nuo 30 nuo 30
Galimas ritinio skersmuo, m 1,20 - 1,50 1,20 - 1,50
Reikalingas slėgis, bar 175 175

EUROMILK kartu su EWA pasirūpins, kad kiekvieno ūkininko įsigyta mašina turėtų geriausią aptarnavimą. Geriausios garantijos sąlygos ir po garantinis aptarnavimas nenuvils nė vieno. Išlaikant geriausią aptarnavimą, kiekviena mašina yra paleidžiama su servisu, apmokant operatorius, kaip reikia naudotis jomis ir kokių reikalavimų reikia laikytis.

Kita technika

MF RB kintamos kameros presai
MF RB Protec presai-vyniotuvai
MF 3700 | 75-105 AG
Maži, vikrūs, galingi ir universalūs traktoriai. Ši serija turi net 19 skirtingų traktorių modelių.